Obserwuj w Google News

Odżywka z Lidla odbuduje zniszczone włosy. Kupisz ją za 11,99 zł

2 min. czytania
16.02.2022 15:31
Zareaguj Reakcja

Każdy, komu zależy na pięknych i odżywionych włosach, powinien stosować odpowiednie kosmetyki do ich codziennej pielęgnacji. Okazuje się, że jeden z lepszych produktów, które znajdziemy na rynku, kosztuje grosze i dostępny jest w znanym dyskoncie.

pielęgnacja włosów
fot. Shutterstock

Jeśli zależy nam na tym, by nasze włosy były zdrowe, prócz odpowiedniej diety powinniśmy pamiętać o ich pielęgnacji. W sklepach znajdziemy wiele produktów, które mają na celu nawilżenie oraz regenerację pasm. Na jaki postawić, aby jak najlepiej zadbać o kosmyki? Sprawdźcie.

Zobacz także: Ten olejek do pielęgnacji włosów to hit. Kupisz go w Rossmannie za 14,99 zł

Dwufazowa odżywka w sprayu Gliss Kur w Lidlu za 11,99 zł

Pielęgnacja włosów to nie tylko ich regularne mycie, ale również zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji dobranej do ich rodzaju. Przy dobrze dobranych kosmetykach kosmyki zachowają blask oraz odpowiednie nawilżenie. Odżywka w sprayu Gliss Kur kosztuje tylko 11,99 zł i dzięki zawartym w niej składnikom szczególnie polecana jest do zniszczonych włosów.

Redakcja poleca

Kosmetyk świetnie sprawdzi się wśród osób, które lubią stawiać na szybką regenerację. Według opisu producenta odżywka bez spłukiwania to idealna opcja dla tych, którym zależy na czasie.

Screenshot 2022-02-16 at 10-48-06 GAZETKA OD 17 02 Strona 40 - Gazetka Lidla
fot. lidl.pl

Jak często stosować odżywkę w sprayu do włosów? Podpowiadamy

Na włosy bardzo zniszczone powinno się stosować odżywkę po każdym umyciu. Z kolei na kosmyki, które nie są aż tak bardzo wymagające, można ograniczyć stosowanie tego produktu do dwóch razy w tygodniu.

Zobacz także: Ten krem doskonale sprawdzi się w przypadku skóry trądzikowej. Kosztuje mniej niż 10 zł

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock