Obserwuj w Google News

Stylistka o ślubnej kreacji Daniela Martyniuka. „Nie do końca wyszło”

2 min. czytania
25.10.2023 08:24
Zareaguj Reakcja

Daniel Martyniuk, syn lidera zespołu Akcent, wziął ślub z ukochaną Faustyną Jamiołkowską. Para podzieliła się w sieci swoim szczęściem, publikując zdjęcia z ceremonii zorganizowanej na Bali. Stylistka gwiazd – Ewa Rubasińska-Ianiro – postanowiła ocenić stylizacje nowożeńców. Słowa ekspertki zaskakują.

Daniel Martyniuk ożenił się z ukochaną. Stylistka oceniła ich kreacje
fot. @faustynaaj/Instagram

Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska zaręczyli się w Wenecji w 2022 roku. Już wtedy zastanawiano się, jak będzie wyglądał ślub pary. Ciekawscy doczekali się tego wydarzenia rok po zaręczynach – para postanowiła sformalizować swój związek po cichu. Powiedziała sobie „tak” bez obecności najbliższych podczas wakacji spędzanych na Bali; przed wyjazdem zakochani mieli otrzymać od rodziny błogosławieństwo. Faustyna i Daniel zamieścili na Instagramie zdjęcia ze swojego wielkiego dnia, podpisując je po prostu za pomocą symbolu czerwonego serca.

Ewa Rubasińska-Ianiro, stylistka polskich gwiazd, zdradziła, co sądzi o ślubnym wizerunku nowożeńców. Do jej rozmowy z Faktem dotarł portal Wirtualna Polska Kobieta.

Redakcja poleca

Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska wzięli ślub. Stylistka: „Trochę za bardzo glamour”

Na zdjęciach, które opublikowała w sieci para młoda, obserwatorzy mają szansę dokładnie przyjrzeć się wyborom modowym. Faustyna Jamiołkowska zdecydowała się na minimalistyczną suknię z wyszywanymi koralikami długimi rękawami oraz zwiewnym welonem. Daniel Martyniuk wdział z kolei kremowy garnitur, który uzupełnił krawatem w skośne paski i ciemnymi mokasynami założonymi na bose stopy.

Ewa Rubasińska-Ianiro postanowiła przyjrzeć się bliżej zarówno pannie młodej, jak i panu młodemu. Skomplementowała Faustynę, zaznaczając jednocześnie, że cała stylizacja „była trochę za bardzo glamour”. - Na szczęście dobrze upięte włosy sprawiły, że sukienka przestała być taka bardzo formalna, a stała się bardziej dopasowana do okazji. Dzięki fryzurze panna młoda wyglądała jak rusałka – uznała ekspertka w rozmowie z Faktem.

Niestety, nie była w stanie powiedzieć tego samego o ślubnej kreacji Daniela Martyniuka. Stylistka wygłosiła zaskakujące słowa pod adresem pana młodego.

Zobacz także: Ekspertka ostrzega: oto 5 błędów, przez które nigdy nie będziesz wyglądać elegancko

Daniel Martyniuk w krytycznym oku stylistki. „Nie do końca wyszło”

Ewa Rubasińska-Ianiro podeszła do stylizacji syna Zenka Martyniuka w dość sceptyczny sposób. Porównała pana młodego do jednego z bohaterów animowanej adaptacji książki Václava Čtvrtka – „Makowa panienka”. - Dla mnie wygląda jak motyl Emanuel. […] Chciał chyba wyglądać jak angielski dżentelmen. Niestety, nie do końca wyszło – uznała stylistka gwiazd.

Obserwatorzy Daniela Martyniuka i Faustyny Jamiołkowskiej okazali się jednak znacznie łaskawsi i nie szczędzili pod adresem nowożeńców miłych słów. Pod informującym o ślubie postem na Instagramie można przeczytać: „Gratulacje na wspólnej drodze życia, przepięknie wyglądacie”, „Piękny ślub, piękni wy”, „Było lepiej niż sobie to sami wymarzyliście”, „Nie mogę no, ta sukienka jest taka piękna”.

Nie przegap
Najmodniejsze buty na zimę
4 Zobacz galerię
fot. shutterstock_Sabelnikova Olga