Obserwuj w Google News

Co księżna Diana sądziłaby o stylu Kate i Meghan? Ekspertka nie zostawia wątpliwości

2 min. czytania
26.04.2022 13:09
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate i Meghan Markle mają dwa zupełnie różne style. A co o każdym z nich sądziłaby księżna Diana? Na ten temat wypowiedziała się ekspertka.

Co księżna Diana sądziłaby o stylu Kate i Meghan? Ekspertka nie zostawia wątpliwości
fot. AP/Associated Press/East News

Mama księcia Williama i księcia Harry'ego zmarła na długo przed tym, gdy obaj znaleźli wybranki swojego serca. Nic więc dziwnego, że dziś wiele osób zastanawia się, co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan. Co jakiś czas mówią o tym osoby z bliskiego otoczenia Lady Di. Teraz przyszedł czas na ekspertkę modową, która uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, co Diana myślałaby o stylu księżnej Kate i Meghan Markle. Obie bowiem ubierają się elegancko, ale każda ma zupełnie inny gust.

Zobacz także:  Księżna Diana nagrała taśmy dla Kate i Meghan. Dała im małżeńskie porady

Co księżna Diana sądziłaby o stylu księżnej Kate?

Księżna Kate przed ślubem z Williamem musiała zrezygnować z 4 rzeczy. Gdy w 2011 roku wyszła za niego za mąż, nie mogła nawet nosić jeansów. To właśnie ona przetarła później szlaki Meghan, która ubierała się o wiele bardziej swobodnie. 

Redakcja poleca

Są takie sytuacje, gdy Kate do dziś nie może pozwolić sobie na wiele stylizacji. Żona Williama zawsze prezentuje się godnie, jak przystało na partnerkę i matkę następców tronu. Jej modowa ewolucja jest jednak mocno zbliżona do księżnej Diany, o czym w rozmowie z express.co.uk informuje ekspertka Daena Borrowman. 

Księżna Kate musiała być szkolona w zakresie swojego publicznego wizerunku, odkąd wkroczyła do rodziny królewskiej. Kariera księżnej Meghan w show-biznesie i jej wieloletni kontakt z mediami w pewnym sensie przygotowały ją do królewskiego życia od samego początku - twierdzi Borrowman.

Kobieta podkreśla, że Diana pod tym względem była bardzo podobna do Kate. Nic więc dziwnego, że księżna chętnie oddaje hołd teściowej swoimi stylizacjami. Jej stroje często są symboliczne, co z pewnością spodobałoby się Dianie. Ekspertka dodaje jednak, że Lady Di doceniłaby również styl drugiej synowej. 

Zobacz także:  Księżna Kate w szmaragdowej sukni na Jamajce. Tą kreacją oddała hołd księżnej Dianie

Co księżna Diana sądziłaby o stylu Meghan Markle?

Diana byłaby zafascynowana swobodą stylu Meghan. Sama, gdy była żoną Karola, nie mogła pozwalać sobie na tego typu stylizacje. Lubiła jednak eksperymentować z modą i wyrażać swoimi strojami ważne poglądy - podobnie jak robi to żona Harry'ego. 

Księżna Meghan wykorzystuje swoją garderobę do podkreślania ważnych dla niej spraw. (...) Ona ma bogatą historię wspierania inicjatyw feministycznych i tych, które są prowadzone przez kobiety, sięgającą czasów, gdy nie była w rodzinie królewskiej. Gdy natomiast została księżną, zaczęła wykorzystywać swoje ubrania i biżuterię, żeby wyrazić silne poparcie dla mniejszych projektantów z całego świata - podkreśla Borrowman. 

A wy czyje stylizacje wolicie? Kate czy Meghan? 

Zobacz także:  Harry nie związałby się z Meghan, gdyby żyła Diana? Szokujące słowa biografa księżnej

Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: express.co.uk