Obserwuj w Google News

Tę 21-latkę mężczyźni okrzyknęli ideałem kobiecego piękna. Poznajcie Cindy Kimberly

2 min. czytania
11.03.2021 09:07
Zareaguj Reakcja

Cindy Kimberly jest modelką o hiszpańskich korzeniach. Dziewczyna może pochwalić się wyjątkową urodą, na której punkcie panowie wprost szaleją. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia i wszystko staje się jasne. Tak wygląda ideał!

brunetka
fot. Shutterstock

Na Instagramie znajdziemy setki pięknych kobiet budzących zachwyt wśród internautów. Ale jest wśród nich pewna młoda modelka, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Oto Cindy Kimberly nazywana przez mężczyzn najseksowniejszą kobietą świata.

Redakcja poleca

Cindy Kimberly - najpiękniejsza kobieta według mężczyzn

Cindy Kimberly natura obdarzyła lśniącymi, brązowymi włosami, długimi i zgrabnymi nogami oraz hipnotyzującym spojrzeniem. Wyjątkowa uroda sprawia, że trudno jej się oprzeć. Jest tak idealna, że niektórzy pytają ją o to, czy korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Dziewczyna zaprzecza tym podejrzeniom i zapewnia, że jej wygląd to zasługa genów.

21-letnia Cindy jest jedynaczką. Choć urodziła się w Amsterdamie, większość dzieciństwa spędziła w Hiszpanii. Jak przyznała w jednym z wywiadów, wychowała się bez ojca.

Dziewczynę w mediach społecznościowych obserwuje ponad 6,6 miliona internautów z całego świata. Dużą część jej widowni stanowią panowie. W komentarzach pod zdjęciami modelki znajdziemy tysiące zachwytów mężczyzn, którzy marzą o randce z nią:

Jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem.
 
Jesteś taka piękna!
 
To aż niemożliwe, że można być tak ślicznym.

Zobacz także: Ten kosmetyk będzie hitem wiosny. Nawilża, chroni przed słońcem i wyrównuje koloryt skóry

Kim jest Cindy Kimberly?

Cindy zdecydowanie nie może narzekać na brak propozycji pracy. Na swoim koncie na Instagramie regularnie pokazuje zdjęcia z kampanii reklamowych oraz fotografie produktów, które przesyłają jej luksusowe marki. Warto dodać, że niedawno została ambasadorką popularnej firmy Savage x Fenty by Rihanna.

Zastanawiacie się, co ona robi, że ma takie kształty? Cindy twierdzi, że absolutnie nie jest na żadnej diecie, a jej ulubionym przysmakiem jest czekolada. Jeśli to prawda, to możemy jej tylko pozazdrościć doskonałych genów.

Wśród gwiazd modne jest poprawianie urody. Nie wszystkie znane kobiety jednak decydują się na ten krok, a i tak pięknie się starzeją.

Te gwiazdy pięknie się starzeją. Zachwycają swoją naturalną urodą