Obserwuj w Google News

Chciała mieć modne pasemka. Wyszła od fryzjera z niebieskimi włosami

2 min. czytania
09.11.2022 13:56
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka odwiedziła fryzjera w Tajlandii. Chciała zrobić sobie pasemka w modnym szarym odcieniu. Efekt metamorfozy daleki był jednak od jej oczekiwań.

Chciała mieć modne pasemka. Wyszła od fryzjera z niebieskimi włosami
fot. tiktok.com/@loubonne

Piękne, lśniące i zdrowo wyglądające włosy to marzenie wszystkich kobiet. Nic więc dziwnego, że wiele pań regularnie odwiedza fryzjerów. Warto jednak wybierać wyłącznie sprawdzone miejsca. W przeciwnym wypadku można się mocno rozczarować. Ostatnio przekonała się o tym pewna tiktokerka. Gdy kobieta wyszła z salonu fryzjerskiego, była w szoku.

Zobacz także:  Pofarbował kilkuletniej córce włosy. Internauci są zachwyceni: "Jesteś wspaniałym ojcem"

Chciała mieć modne pasemka. Wyszła od fryzjera z niebieskimi włosami

Tiktokerka, która działa w sieci pod pseudonimem Loubonnee, wyznała, że poszła do fryzjera w Tajlandii, ale efekt metamorfozy daleki był od jej oczekiwań. W krótkim filmie pokazała, na jakim uczesaniu jej zależało. Nie chciała ścinać włosów, a jedynie zrobić sobie jasne pasemka. Dwa kosmyki z przodu głowy miały być w kolorze szarym, a reszta miała pozostać ciemna. 

Coś jednak poszło nie tak... Gdy tiktokerka wyszła od fryzjera, była załamana. Rzeczywiście stylista zrobiła jej pasemka, ale były one nie szare, jak oczekiwała, tylko niebieskie. 

Nadal nie rozumiem, jak tak bardzo mogli mi zepsuć kolor - napisała w opisie nagrania.

Internauci komentują metamorfozę tiktokerki

Nagranie @loubonnee szybko obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 100 tys. razy. Wiele osób stwierdziło, że choć efekt metamorfozy odbiega od oczekiwanego, to tiktokerka wygląda bardzo ładnie.

Redakcja poleca

Niektórzy nawet napisali, że jej fryzura prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciach poglądowych, które pokazała na początku wideo. Sporo użytkowników wsparło też influencerkę pisząc, że niebieski kolor z pewnością szybko się wypłucze i wtedy będzie miała piękny blond.

Ładnie wyglądasz!
 
Pasuje ci.
 
Myślę, że niebieski kolor szybko zniknie i zrobi się blond - brzmią komentarze.

A jak wam podoba się ta metamorfoza? Udana czy wręcz przeciwnie?

Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl