Obserwuj w Google News

Jak wyglądać modnie na co dzień? Stylistka zdradza prostą zasadę

2 min. czytania
02.02.2023 15:23
Zareaguj Reakcja

Jak szybko stworzyć idealny outfit, w którym będziesz wyglądać stylowo? Sprawdź, czym jest zasada 2x2.

Stylistka
fot. TikTok.com

Pewnie nieraz przeglądając w pośpiechu szafę o poranku, zdarzyło ci się wykrzyczeć "Nie mam się w co ubrać!". Dokonujesz rewolucji w swojej garderobie, a mimo wszystko wciąż masz problem z zestawieniem różnych ubrań, tak aby stworzyć z nich kompletną i modną stylizację? W takiej sytuacji pomocna może okazać się dla ciebie zasada 2x2. Zdaniem stylistki ta prosta formuła gwarantuje idealny strój za każdym razem.

Redakcja poleca

Czym jest zasada 2x2?

Mollie cieszy się dużą popularnością na TikToku. Jej konto na tej platformie obserwuje ponad 200 tysięcy osób. Na swoim profilu regularnie zamieszcza filmy z poradami modowymi. Jedno z nagrań szczególnie przypadło do gustu jej fanom. Tiktokerka zasugerowała, aby podczas tworzenia codziennych stylizacji kierować się zasadą 2x2. Jej zdaniem pomaga ona uzyskać wyważony outfit pasujący na różne okazje.

Formuła polega na tym, aby zestawić ze sobą dwie rzeczy, które są eleganckie z dwiema innymi o bardziej codziennym charakterze. Mollie zaprezentowała przykładowy strój, na który składały się marynarka oraz spodnie z szerokimi nogawkami. Do tego dobrała luźniejsze elementy garderoby tj. zwykłą białą koszulkę i trampki.

Zobacz także: Gwiazdy pokochały ten element garderoby. Dodaje szyku

Idealna zasada na co dzień

Zdaniem Mollie każdy powinien sięgnąć po ten trik. Nagranie tiktokerki spodobało się również internautom. Niektórzy stwierdzili, że chętnie wypróbuję tę metodę na co dzień przy tworzeniu własnych stylizacji:

Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam. Naprawdę dobra wskazówka, dzięki.
 
Świetna zasada.
 
Sprawiasz, że mam ochotę kupić nową garderobę.
 

Zobacz także: To najmodniejsze kolory 2023 roku. Nie może zabraknąć ich w twojej szafie

RadioZet.pl/thesun.co.uk