Obserwuj w Google News

Black Friday 2022 w CCC. Jakich promocji można się spodziewać?

2 min. czytania
21.11.2022 08:06
Zareaguj Reakcja

Black Friday 2022 zbliża się wielkimi krokami. Przed nami weekend wyprzedaży, podczas którego załapiemy się na wiele ciekawych promocji. W sklepach CCC już teraz można skorzystać ze zniżek. Czym zaskakuje nas sieć?

CCC
fot. Shutterstock

Listopad kojarzy się nie tylko z niskimi temperaturami. Jest to przede wszystkim miesiąc, w którym z niecierpliwością czekamy na największe wyprzedaże w roku.Przed nami Black Friday - okres, w którym skorzystamy z wielu atrakcyjnych ofert. O wydarzeniu przypomina już m.in. sieć CCC. Niektóre produkty już teraz kupimy tam do -60% taniej.

Zobacz także:  Black Friday 2022 w Zarze. Sprawdź, kiedy zaczynają się wyprzedaże i jakie promocje przygotowano dla klientów

Black Friday 2022 w CCC. Na klientów czekają zniżki

Black Friday w 2022 roku odbędzie się 25 listopada. To tego dnia klienci skorzystają z wyjątkowych wyprzedaży. Święto od lat wzbudza spore zainteresowanie na całym świecie wśród klientów i wielu sieci handlowych. Swoje zniżki zapowiedziała już znana marka obuwnicza CCC.

Tuż przed zbliżającą się wyprzedażą CCC zaoferowało klientom tzw. Black Deals. Na internetowej stronie sklepu pojawiła się specjalna czarna zakładka, która przypomina o ważnym wydarzeniu i informuje o aktualnych promocjach.

Redakcja poleca

Okazuje się, że w tym sklepie już teraz wybrane produkty kupimy nawet do 60% taniej. Oferta zmienia się co tydzień, dlatego warto na bieżąco sprawdzać, co dokładnie przeceniono. 

Aktualnie zniżkami objęto artykuły z najnowszych kolekcji. Taniej kupimy m.in. modne skórzane botki, plecaki i torby Sprandi czy eleganckie torebki idealne na imprezę. Wyprzedaż dotyczy np. takich marek jak Lanetti, Jenny Fairy, Bugatti czy Quazi. Warto też wspomnieć, że najmniej zapłacimy za akcesoria do włosów - ceny zaczynają się już od 6 zł.

Black Friday 2022 w Polsce. Czego można się spodziewać?

Black Friday przywędrowało do Polski ze Stanów Zjednoczonych i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Jego historia związana jest ze Świętem Dziękczynienia - jednym z najważniejszych dni dla Amerykanów.. U nas wspomniana akcja nazywana jest Czarnym Piątkiem i kojarzy się z wyprzedażami w większościach sieci handlowych. Zniżki dotyczą nie tylko artykułów modowych, ale też elektroniki, akcesoriów gospodarstwa domowego czy nawet tych z branży motoryzacyjnej. 

Swoje wyprzedaże związane z Black Friday 2022 zapowiedziały już m.in. Zara, Reserved czy Sinsay. W większości sieci handlowych będzie można kupić produkty tańsze nawet o połowę. 

modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock