Obserwuj w Google News

Catherine Zeta-Jones zdradziła, jak pielęgnuje włosy. Używa do tego produktu, który część z nas ma w domu

2 min. czytania
11.02.2021 10:00
Zareaguj Reakcja

Catherine Zeta-Jones to popularna brytyjska aktorka filmowa, która od lat zachwyca wyglądem. Na szczególną uwagę zasługują jej piękne, zdrowo wyglądające włosy, których pozazdrościć jej może wiele kobiet. Jakiś czas temu artystka zdradziła, jakiego produktu używa do ich pielęgnacji. Będziecie zaskoczeni.

Catherine Zeta-Jones zdradziła, jak pielęgnuje włosy. Używa do tego produktu, który część z nas ma w domu
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Catherine Zeta-Jones to słynna aktorka filmowa, znana m.in. z takich produkcji jak "Maska Zorro" czy "Osaczeni". Artystka może pochwalić się nie tylko wybitnym talentem, ale także urodą. Wzrok przykuwają przede wszystkim jej piękne włosy, o których marzą setki kobiet. Aktorka zdradziła, w czym tkwi ich sekret.

Redakcja poleca

Sposób Catherine Zeta-Jones na piękne włosy

Okazuje się, że Catherine Zeta-Jones dba o pielęgnację włosów w dość nietypowy sposób. Jak podaje portal WirtualneMedia.pl, aktorka korzysta z dobrodziejstw naturalnych produktów spożywczych i myje włosy w... piwie. Jak sama przyznaje, przez większość czasu pachnie niczym beczka chmielu.

Co ciekawe, płukanie włosów piwem to popularny zwyczaj przede wszystkim w Wielkiej Brytanii. Produkt ten wzmacnia cebulki, łagodzi podrażnienia skóry głowy, a ponadto poprawia ogólną kondycję włosów, hamuje ich nadmierne wypadanie i ogranicza ich przetłuszczanie się. 

Piwo na włosy można stosować na kilka sposobów - jako maseczkę, szampon i płukankę. My przyjrzymy się bliżej temu, który praktykuje Catherine Zeta-Jones. 

Płukanka opiera się na wygotowanym piwie oraz wodzie. Jej proporcje zależeć będą od tego, jaką porowatość mają nasze włosy. Jak podaje portal Zadbanewlosy.pl, w przypadku włosów niskoporowatych zaleca się proporcje 1:2, a w przypadku włosów wysokoporowatych 1:4. W tak przygotowanej miksturze należy moczyć włosy przez około 5 minut. Co ważne, piwna płukanka powinna wyschnąć na włosach w naturalny sposób. 

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl/WirtualneMedia.pl/Zadbanewlosy.pl