Obserwuj w Google News

Internauci okrzyknęli go najseksowniejszym kapitanem świata. Zobaczcie, jak wygląda

2 min. czytania
17.09.2021 09:20
Zareaguj Reakcja

Capitano Maurice okrzyknięty został przez internautów najseksowniejszym kapitanem. Mężczyzna zachwyca wyglądem i umięśnioną sylwetką. Sprawdźcie, jak wygląda przystojniak, który podbił serca kobiet na całym świecie.

Capitano Maurice - najseksowniejszy kapitan świata podbija sieć
fot. SHUTTERSTOCK

Capitano Maurice cieszy się ogromną popularnością w sieci. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 405 tys. osób, co jest nie lada wynikiem. Wiele fanek kapitana uważa, że jest on najprzystojniejszym mężczyzną w internecie. A jak wam się podoba?

Redakcja poleca

Kim jest Capitano Maurice?

Capitano Maurice, a dokładniej Maurice Laaß, to influencer, ale przede wszystkim porucznik niemieckiej marynarki wojennej. Jego zainteresowanie morzem i statkami zaczęło się bardzo wcześnie. Już jako młody chłopak marzył, aby w przyszłości związać swoje życie z podróżami po oceanach. Jak sam mówi, pasję tę pomógł mu odkryć dziadek, z którym od dziecka sklejał modele okrętów.

Maurice Laaß pracę na statku zaczął dość szybko. Na początku zdobył uprawnienia oficera, a następnie, idąc za ciosem, kapitana statków handlowych. Dziś jest porucznikiem niemieckiej marynarki wojennej, a o swojej pracy często opowiada w mediach społecznościowych.

Poza statkami mężczyzna ma także inne pasje - m.in. uwielbia podróżować. Marzy, aby odwiedzić wszystkie zakątki świata, poznać różne kultury i ludzi. Ale na tym nie koniec.

Capitano Maurice, co można zauważyć po jego sylwetce, kocha sport. Co ciekawe, swego czasu z powodzeniem startował nawet w amatorskich zawodach w kulturystyce.

Sprawdź też: Została uznana za najseksowniejszą pianistkę świata. Zobaczcie, jak wygląda

Capitano Maurice - najseksowniejszy kapitan świata

Wiele kobiet zastanawia się także, czy seksowny Capitano Maurice ma dziewczynę. Od jakiegoś czasu na jego profilu w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia ze śliczną blondynką. Maddie, bo tak nazywa się jego ukochana, jest pilotką i również kocha podróżować. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób.

Sprawdź też: Oto najprzystojniejszy weterynarz na świecie. Kto jest słodszy? On czy jego podopieczni?

RadioZET.pl/wp.pl/capitanomo.com