Obserwuj w Google News

Były trener Meghan Markle zdradził, jak ćwiczyła gwiazda. Księżna uwielbiała chodzić na siłownię

2 min. czytania
19.04.2022 11:33
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle to gwiazda, która zachwyca zarówno urodą, jak i zgrabną sylwetką. Ostatnio były trener personalny księżnej Sussexu opowiedział, jak wyglądał jej plan ćwiczeniowy, zanim poznała Harry'ego.

Były trener Meghan Markle zdradził, jak ćwiczyła gwiazda. Księżna uwielbiała chodzić na siłownię
fot. AP/Associated Press/East News

Meghan Markle stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Nic więc dziwnego, że spora część z nas chciałaby dowiedzieć się, jak żona księcia Harry'ego dba o swój wygląd. Ostatnio rąbka tajemnicy uchylił były trener personalny gwiazdy, który zdradził, jak ćwiczyła Meghan, gdy była jeszcze aktorką. Craig McNamee w rozmowie z portalem "Women's Health" opowiedział o jej dokładnym planie treningowym.

Zobacz także:  Julia Wieniawa zdradziła sekret swojej figury. Aktorka stosuje popularną dietę

Były trener Meghan Markle zdradził, jak ćwiczyła gwiazda

Craig McNamee powiedział, że, Megan Markle była w doskonałej formie jeszcze zanim ją poznał. Dobrą kondycję i szczupłą sylwetkę zawdzięczała przede wszystkim regularnemu bieganiu oraz jodze. Kiedy gwiazda kręciła "Suits" w Toronto, spotykała się ze swoim trenerem personalnym od trzech do czterech razy w tygodniu na 45-minutowe "sesje". Mężczyzna przyznał, że księżna Sussexu od zawsze była bardzo pracowita. Gdy tylko wchodziła na siłownię, od razu zabierała się za ćwiczenia.

Redakcja poleca

Jak podaje portal gazeta.pl, plan ćwiczeniowy Meghan Markle zazwyczaj podzielony był na kilka części. Gwiazda rozpoczynała zajęcia od 5-minutowej rozgrzewki i szybkiego rozciągania. Następnie przez pół godziny wykonała tzw. trening obwodowy. Najprościej mówiąc jest to połączenie ćwiczeń o charakterze siłowym z cardio. Korzystała przy tym z takich narzędzi, jak chociażby sztangi, hantle czy taśmy. Podczas takiego treningu wykonywała m.in. przysiady z obciążeniem, podciąganie na drążku i martwy ciąg. Ostatnie 5 minut zajęć przeznaczała na rozciąganie.

Trening Meghan Markle

Z kolei inny trener personalny gwiazd Sebastian Lagree zdradził, że Meghan Markle uwielbia przede wszystkim jeden przyrząd do ćwiczeń, a mianowicie megaformer. Taki trening przede wszystkim zwiększa siłę, polepsza kondycję i buduje wytrzymałość.

Powodem, dla którego Meghan Markle tak bardzo lubi megaformer, jest to, że przynosi szybkie efekty. To intensywny, ale bezpieczny trening. Mogą go wykonywać zarówno nastolatkowie, jak i osoby po siedemdziesiątce - powiedział, cytowany przez portal uk.sports.yahoo.com.

A w co sądzicie o byłym planie treningowym Meghan Markle?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/uk.sports.yahoo.com/gazeta.pl