Obserwuj w Google News

Szokujący trend na Instagramie. Coraz więcej kobiet przyłącza się do Bratz Challenge!

1 min. czytania
05.02.2019 09:50
Zareaguj Reakcja

Wyzwanie wzięło swoją nazwę od popularnych kiedyś lalek Bratz. I nabiera coraz większej popularności w sieci! Sami zobaczcie.

Bratz Challenge
fot. instagram.com/aideenkate

Pamiętacie jeszcze lalki Bratz? Kiedyś były to jedne z ulubionych zabawek dziewczynek. Lalki te miały duże oczy i wydatne usta, i były tak popularne, że znikały ze sklepowych półek w zastraszającym tempie. Dzisiaj lalki Bratz mają swoje kolejne 5 minut, ale tym razem stały się inspiracją do pewnego wyzwania.

Mowa o Bratz Challenge, do którego przyłącza się coraz więcej kobiet na Instagramie. O co chodzi w tym wyzwaniu? Chyba przede wszystkim o to, żeby... szokować!

Co to jest Bratz Challenge

Bratz Challenge to wyzwanie, które rozprzestrzenia się w dużym tempie. To wyzwanie, które tym razem dotyczy świata urody. Na czym dokładnie polega? Na tym, żeby upodobnić się do wybranej przez siebie lalki Bratz poprzez makijaż.

Uczestniczki wybierają sobie najpierw konkretną postać, a następnie starają się odzwierciedlić jej makijaż. Nie trzeba dodawać, że muszą tym samym namalować sobie oczy na pół twarzy i uwydatnić usta. To atuty lalek Bratz - są one przerysowane, a ich makijaże robią wrażenie i jednocześnie lekko przerażają.

Trzeba przyznać, że wykonanie takiego makijażu z pewnością wymaga umiejętności i precyzji. Podjęlibyście się takiego wyzwania?

 

Ten pies uwielbia podróżować. I przez to też podbija Instagram! Musicie zobaczyć te zdjęcia!