Obserwuj w Google News

Ten mężczyzna wygląda jak Brad Pitt. Ludzie zaczepiają go na ulicy i proszą o autograf

2 min. czytania
07.10.2021 09:33
Zareaguj Reakcja

Mówi się, że każdy ma przynajmniej jednego sobowtóra. Patrząc na zdjęcia Nathana Meadsa trudno się z tym nie zgodzić. Mężczyzna wygląda niemal identycznie jak słynny aktor Brad Pitt.

Brad Pitt ma sobowtóra. Kim jest Nathan Meads?
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Nathan Meads okrzyknięty został przez internautów sobowtórem Brada Pitta. Podobieństwo mężczyzn jest tak duże, że ludzie na ulicy mylą Brytyjczyka z aktorem. Jak sam zdradził, "fani" zaczepiają go i proszą o zdjęcie oraz autograf.

Redakcja poleca

Brad Pitt ma sobowtóra. Kim jest Nathan Meads?

Nathan Meads ma 35 lat i pochodzi z Oxfordu w Wielkiej Brytanii. Już jako dwudziestolatek zaczepiany był na ulicy. Obcy ludzie niejednokrotnie mówili mu, że do złudzenia przypomina Brada Pitta.

Mężczyzna jednak dopiero trzy lata temu zdecydował się wykorzystać to podobieństwo - zaczął współpracować z agencjami filmowymi i podjął pracę na pół etatu jako sobowtór hollywoodzkiego aktora. Oprócz tego Nathan Meads na co dzień pracuje jako podwykonawca. 

Jak się okazuje, mężczyzna nie ma szczęścia w miłości. Samotnie wychowuje dwie córeczki. Influencer twierdzi, że jego związek z wieloletnią partnerką nie przetrwał, ponieważ kobiecie przeszkadzało zamieszanie, jakie robi na ulicy.

Sprawdź też: Wygląda identycznie jak młoda księżna Diana. Jej filmy na TikToku robią furorę

Nienawidziła tego, że nie mogliśmy się nigdzie ruszyć, bo od razu podchodziły do mnie dziewczyny, prosząc, żebym pozwolił im zrobić ze sobą zdjęcie. Nie mogę normalnie pójść do sklepu, bo ludzie od razu myślą, że jestem Bradem Pittem - tłumaczył Nathan Meads w wywiadzie przytoczonym przez portal wizaz.pl.

Jego eks ma jednak nieco inne zdanie na ten temat. Monica Cherrill twierdzi, że odeszła od partnera z powodu jego niewłaściwego zachowania. Według niej wolał on spędzać weekendy na imprezach z innymi sobowtórami, zamiast być z rodziną.

Mężczyzna przez pewien czas próbował także randkować w sieci. Nic jednak z tego nie wyszło. Nathan zdradził, że kobiety zarzucały mu, że jego zdjęcia nie są prawdziwe lub chciały spotkać się z nim tylko dlatego, że jest sobowtórem słynnego aktora.

Ten mężczyzna wygląda jak Brad Pitt

Nathan Meads cieszy się dużą popularnością w sieci. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 18 tys. osób. Jak podoba wam się sobowtór Brada Pitta?

Sprawdź też:  Ta Polka wygląda jak Jennifer Lopez. W dodatku śpiewa jej utwory 

RadioZET.pl/wizaz.pl/interia.pl