Obserwuj w Google News

Blank Space Nails - tak wygląda najmodniejszy manicure na wiosnę!

2 min. czytania
Aktualizacja 20.11.2019
01.04.2019 13:56
Zareaguj Reakcja

Wiosna to nie tylko dobry moment na wymianę garderoby, ale też doskonała okazja do tego, żeby zaserwować sobie najmodniejszy manicure w tym sezonie! A jest on banalnie prosty.

Paznokcie na wiosnę i lato
fot. Shutterstock

Zastanawiacie się, jakie paznokcie zrobić sobie na wiosnę? Wśród trendów z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wszystko dlatego, że są one różnorodne i uwzględniają potrzeby zarówno eksperymentatorek modowych, jak i miłośniczek minimalizmu.

Jednym z najgorętszych trendów paznokciowych na wiosnę i lato 2019 są tzw. blank space nails. Jak wyglądają?

Redakcja poleca

Trendy paznokcie wiosna lato 2019: blank space nails

Wiosną i latem 2019 nosimy blank space nails. To paznokcie doskonałe dla minimalistek. Idealnie wpisują się w królującą od kilku sezonów naturalność. Nie wymagają dużo czas, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Jak wyglądają blank space nails? To manicure, w którym maluje płytkę paznokcia bezbarwnym lakierem, a następnie nakładamy na niego jakikolwiek wzorek. Najlepiej, aby był nieregularny i zaczerpnięty z tego, co akurat przyszło nam do głowy. Blank space nails może wyglądać jak zwykła czarna kreska namalowana na samych paznokciach palców serdecznych. Może też polegać na namalowaniu na niektórych paznokciach różnych figur geometrycznych czy kropek.

Im bardziej "chaotyczny" taki wzorek, tym lepiej. I tym bardziej paznokcie będą wpisywały się w obowiązujący trend. Dlaczego warto wypróbować taki manicure? Jego wykonanie jest proste, a efekt utrzymuje się na płytce przez długi czas!

 

Aby móc cieszyć się pięknym manicure, warto najpierw zadbać o samą płytkę. I właśnie dlatego prezentujemy wam 10 sprawdzonych sposobów na piękne paznokcie!

10 sprawdzonych sposobów na piękne paznokcie