Obserwuj w Google News

Black Friday 2022 w Zarze. Sprawdź, kiedy zaczynają się wyprzedaże i jakie promocje przygotowano dla klientów

2 min. czytania
16.11.2022 15:08
Zareaguj Reakcja

Black Friday 2022 coraz bliżej. W związku z tym już teraz wiele osób zaczyna zastanawiać się, jakie promocje dla swoich klientów przygotowała Zara. Sprawdzamy, co wiadomo na temat nadchodzących wyprzedaży.

Black Friday 2022 w Zarze. Sprawdź, kiedy zaczynają się wyprzedaże i jakie promocje przygotowano dla klientów
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EASTNEWS

Black Friday w 2022 roku przypada na 25 listopada. Będzie to oczywiście - jak sama nazwa wskazuje - piątek. Z tej okazji wiele sklepów przygotowuje dla swoich klientów wyjątkowe promocje. Wśród nich jest Zara. Jakie wyprzedażą czekają na miłośników mody w tym roku?

Redakcja poleca

Black Friday 2022 w Zarze. Sprawdź, kiedy zaczynają się wyprzedaże

Mamy dobre wiadomości - informacje na temat promocji na Black Friday 2022 w Zarze są już znane. Długo wyczekiwana wyprzedaż rozpocznie się w czwartek 24 listopada o godzinie 20:00 w aplikacji marki. Z kolei o 21.00 promocje będą dostępne także na stronie internetowej zara.com. W piątek 25 listopada natomiast wyprzedaż wystartuje w sklepach stacjonarnych. Klienci będą mogli kupić taniej wybrane artykuły - zniżki sięgną nawet -40%.

Warto jednak już teraz zajrzeć na oficjalną stronę internetową sklepu lub w jego aplikację mobilną. Widnieje tam specjalna zakładka "Promocje", w której znajdziemy aktualnie przecenione produkty. 

Zobacz także:  Znana marka otwiera pierwszy butik w Polsce. Już można zrobić tu zakupy

Przypomnijmy, że w minionym roku promocje na Black Friday w Zarze wystartowały dzień przed świętem wyprzedaży, czyli w czwartek. Jednak tańsze zakupy można było zrobić wtedy wyłącznie na stronie internetowej sklepu oraz za pośrednictwem jego aplikacji. Natomiast w sklepach stacjonarnych promocje rozpoczęły się w piątek. Z okazji Black Friday Zara przeceniła wybrane produkty nawet o 40%. 

Black Friday 2022, czyli Czarny Piątek w Polsce

Black Friday obchodzony jest dzień po Święcie Dziękczynienia, które w Stanach Zjednoczonych wypada zawsze w czwarty czwartek listopada. W tym terminie sklepy przygotowują dla swoich klientów wyjątkowe promocje - największe w całym roku. W Czarny Piątek taniej można kupić m.in. ubrania, obuwie, elektronikę, rzeczy do domu, książki, gry, meble czy bilety lotnicze.

Warto też wspomnieć, że podczas tego nieoficjalnego święta zakupów wiele sklepów otwiera się znacznie wcześniej i zamyka później. Ponadto niektóre punkty handlowe przedłużają wyprzedaże nawet o kilka dni - zdarza się, że trwają przez cały weekend.

Zobacz także:  Tak ubrała się do pracy. Pielęgniarka została skrytykowana przez szefową

modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl