Obserwuj w Google News

Ta fryzura to hit tej wiosny. Kobiety oszalały na jej punkcie

2 min. czytania
17.03.2023 13:40
Zareaguj Reakcja

To uczesanie charakterystyczne dla lat 90-tych znów powraca do salonów fryzjerskich. Może być alternatywą dla klasycznego boba.

Fryzura
fot. Shutterstock

Wiosna to idealny moment na odświeżenie swojego wizerunku. Czas najwyższy rzucić ciepłe czapki w kąt i pokazać się w nowej fryzurze. W tym sezonie w salonach fryzjerskich widać wyraźny powrót do lat 90-tych. Dużym zainteresowaniem ponownie cieszy się cięcie w stylu "bixie". Takie włosy są wprost stworzone dla indywidualistek, które lubią postawić na swoim również w kwestii wyglądu.

Redakcja poleca

Już nie "pixie" i nie bob…

Ja podaje portal Wirtualna Polska Kobieta "bixie" to ciekawe połączenie cięcia w stylu bob oraz "pixie" triumfującego w ubiegłym roku. Wyróżnia ją znaczne cieniowanie oraz charakterystyczna grzywka. Ważne jest to, aby uzyskać ciekawy efekt nakładających się na siebie warstw.

W takiej fryzurze zakochała się m.in. Michelle Williams, którą mogliśmy podziwiać w odmienionym wydaniu na tegorocznej gali rozdania Oscarów. Wcześniej nosiła ją m.in. Winona Ryder czy hiszpańska gwiazda Ursula Corbero, wcielająca się w rolę Tokio w słynnym serialu "Dom z papieru".

"Bixie" to szybki sposób na spektakularną metamorfozę wyglądu. Będzie idealnym wyborem dla osób, którym znudził się klasyczny bob, ale z drugiej strony nie są jeszcze gotowe, aby ściąć swoje włosy totalnie na krótko. Ta fryzura jest niezwykle charakterystyczna i z pewnością będzie przyciągać wzrok innych przy różnych okazjach.

Zobacz także: Planujesz małą metamorfozę? Ten kolor włosów to hit sezonu 

Dla kogo "buntownicza fryzura"?

Cięcie tego typu pasuje kobietom w różnym wieku. Wygląda świetnie zarówno w przypadku włosów kręconych, jak i prostych. Znakomicie podkreśla rysy twarzy i odejmuje lat. Tę fryzurę trudno zebrać w jakieś określone ramy. Daje bowiem różne możliwości w zakresie stylizacji. Dobrze wygląda nie tylko gładko zaczesana. Możesz również poddać ją tapirowaniu, dzięki czemu wszystkie pasma nabierają lekkości i objętości.

Zobacz także: Ekspertka ostrzega przed takim suszeniem włosów. To może im szkodzić

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl