Obserwuj w Google News

Wielka promocja na kosmetyki w Biedronce. Kupisz jeden, drugi dostaniesz za darmo

2 min. czytania
17.01.2022 11:49
Zareaguj Reakcja

Biedronka rozpieszcza swoich klientów i organizuje kolejną promocję na kosmetyki "1+1 gratis". Kupując jeden produkt, drugi otrzymasz zupełnie za darmo. Sprawdzamy szczegółowe informacje o wyprzedaży w dyskoncie.

Biedronka. Wielka promocja na kosmetyki. Kupisz jeden, drugi dostaniesz za darmo
fot. Lukasz Piecyk/REPORTER/EASTNEWS

Biedronka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i regularnie organizuje atrakcyjne promocje na kosmetyki. Na początku stycznia pisaliśmy o wielkiej wyprzedaży produktów pielęgnacyjnych, w ramach której dziesiątki specyfików można było nabyć znacznie taniej. Teraz portugalska sieć sklepów poszła o krok dalej i zaczęła rozdawać kosmetyki za darmo. Kupując jeden, drugi otrzymasz gratis.

Redakcja poleca

Biedronka organizuje wielką promocję na kosmetyki

Zasady nowej promocji w Biedronce "1+1 gratis" są bardzo proste. Przy zakupie dwóch wybranych kosmetyków, otrzymasz rabat o wartości tańszego specyfiku. Oznacza to, że jeden produkt dostaniesz zupełnie za darmo. Akcja skierowana jest do wszystkich klientów sklepu, którzy posiadają kartę Moja Biedronka. 

Zobacz także:  Tiktokerka wypiła alkohol po zabiegu powiększania ust. Teraz przestrzega inne kobiety

Promocją zostały objęte wybrane kosmetyki zarówno do makijażu, jak i pielęgnacji skóry i włosów. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. paleta cieni do powiek Wild Heart od Eveline, za pomocą której pięknie podkreślisz oczy i nadasz spojrzeniu głębi. Warto przyjrzeć się bliżej także kawowemu peelingowi do ciała Niuqi oraz nabłyszczającej mgiełce tej samej marki.

Szczegóły, lista produktów oraz sklepów dostępna jest na stronie internetowej: biedronka.pl.

Promocja na kosmetyki w Biedronce
fot. biedronka.pl

Promocja na kosmetyki w Biedronce. Kupisz jeden, drugi dostaniesz za darmo

Promocja rozpoczęła się w poniedziałek i będzie trwać przez kilka dni - aż do soboty 22 stycznia lub do wyczerpania zapasów. W wybranych sklepach wyprzedaż zakończy się w niedzielę.

Akcja nie łączy się z innymi. W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej promocji stosuje się tę korzystniejszą dla klienta. Jednego dnia można nabyć maksymalnie 20 kosmetyków.

Zobacz także:  Masz przesuszone włosy? Ta domowa maska białkowa z jogurtem ci pomoże

5 tańszych zamienników kultowych, drogich kosmetyków
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl