Obserwuj w Google News

Bezwodny szampon to nowość na rynku. Jest ekologiczny i zapewnia świetne rezultaty

2 min. czytania
04.03.2021 11:26
Zareaguj Reakcja

Tradycyjne i suche szampony od niedawna mają poważną konkurencję. Już teraz w drogeriach możemy kupić produkty do codziennej pielęgnacji, które oczyszczają włosy bez konieczności użycia wody. Podpowiadamy, jak należy ich używać.

szampon
fot. Shutterstock

Bezwodny szampon to kosmetyk, o którym niedługo może być głośno. Doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami, chroni pasma i niewiele kosztuje. Poza tym dodaje czuprynie objętości i jest bardzo prosty w użyciu. Zanim się na niego zdecydujecie, sprawdźcie, jak działa.

Redakcja poleca

Bezwodny szampon do włosów - działanie, sposób użycia

Producenci kosmetyków do włosów nie przestają nas zaskakiwać. Proponują nam coraz bardziej udoskonalone specyfiki, które nie tylko upiększają nasze pasma, ale też korzystnie wpływają na środowisko. Jednym z tego typu produktów jest bezwodny szampon do włosów.

Jak sama nazwa wskazuje, produkt ten w przeciwieństwie do tradycyjnych szamponów nie wymaga użycia wody. Aplikuje się go od nasady aż po same końce. Bezwodny szampon dostępny jest w 2 wersjach - w piance lub aerozolu.

Jak podaje serwis kobieta.pl, ten kosmetyk często mylony jest z suchym szamponem, ale jest to błąd. Produkt bezwodny może być używany codziennie. Ten drugi zaś, z racji tego, że może obciążać włosy, powinien być stosowany tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Zobacz także: 5 najlepiej sprzedających się kosmetyków na świecie. Kobiety kupują je co kilka minut

Bezwodny szampon do włosów - efekty

Bezwodny szampon zapewnia takie same rezultaty jak klasyczne produkty do mycia pasm. Tuż po użyciu włosy są oczyszczone i nabierają objętości. Ceny tego typu kosmetyków zaczynają się od około 30 zł.

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia. 

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

źródło: kobieta.pl