Obserwuj w Google News

Joanna Kulig olśniewa na czerwonym dywanie. Tylko spójrzcie na tę spódnicę

2 min. czytania
17.02.2023 09:06
Zareaguj Reakcja

Joanna Kulig podczas tegorocznego Berlinale promuje film „She came to me”, w którym zagrała jedną z głównych ról. Komedia romantyczna otworzyła 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. Polska aktorka wystąpiła na czerwonym dywanie w wyjątkowej kreacji. Długa cekinowa spódnica artystki mieniła się w blasku fleszy.

Joanna Kulig na czerwonym dywanie
fot. Shootpix/ABACA/Abaca/East News

Joanna Kulig to aktorka znana z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych. Międzynarodową rozpoznawalność przyniósł jej film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”. Produkcja została doceniona na świecie. Zdobyła Złotą Palmę za reżyserię w Cannes i była nominowana do Oscara. Krytycy zachwycili się postacią Zuli i talentem aktorki, która się w nią wcieliła. Joanna Kulig w 2018 roku otrzymała Europejską Nagrodę Filmową dla najlepszej aktorki. Był to początek jej międzynarodowego sukcesu.

Joanna Kulig nie zwalnia tempa. Coraz częściej angażowana jest w wysokobudżetowe, zagraniczne projekty. Polska aktorka zagrała w musicalowym serialu „The Eddy”, który wyreżyserował zdobywca Oscara Damien Chazelle. Teraz podczas Festiwalu Filmowego Berlinale promuje film „She came to me” w reżyserii Rebeki Miller. W komedii romantycznej wcieliła się w postać Magdaleny, emigrantki z Polski, która pracuje w Nowym Jorku.

Redakcja poleca

Joanna Kulig na czerwonym dywanie. Tylko spójrzcie na tę kreację!

Komedia romantyczna „She came to me” otworzyła 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. W ciągu dnia gwiazdy produkcji wzięły udział w konferencji prasowej. Polska aktorka na tę okazję wybrała tweedowy komplet Chanel utrzymany w jasnych barwach. Wieczorem Joanna Kulig zmieniła stylizację. Artystka na czerwonym dywanie pojawiła się w eleganckiej kreacji utrzymanej w czerni. Joanna Kulig w towarzystwie Anne Hathaway wyglądała olśniewająco.

Zobacz również:  Joanna Kulig popłakała się w "Dzień dobry TVN". "Wyszłam z totalnej biedy"

Joanna Kulig postawiła na prostotę. Wybrała czarną, satynową koszulę oraz długą spódnicę w kształcie litery A, wykonaną z cekinów. Zestaw gwiazdy z polski mienił się w blasku fleszy. Aktorka uzupełniła stylizację klasycznymi czółenkami Chanel na niewielkim obcasie. Proste uczesanie i bardzo naturalny makijaż sprawiły, że kreacja wydała się jeszcze bardziej elegancka. Joanna Kulig podczas Berlinale 2023 wyglądała szykownie i bardzo nowocześnie!

RadioZET.pl