Obserwuj w Google News

Ten produkt z kuchni zagęści brwi. Stosowały go już nasze babcie

2 min. czytania
19.01.2022 12:23
Zareaguj Reakcja

Gęste brwi to marzenie wielu kobiet. W osiągnięciu pożądanego efektu pomoże nam jeden produkt z kuchni. Ten trik stosowały nawet nasze babcie.

Kobieta ogląda brwi
fot. SHUTTERSTOCK

Domowe sposoby od lat cieszą się ogromną popularnością. Tego typu metody są nie tylko niezwykle skuteczne, ale również niedrogie, a potrzebne składniki łatwo dostępne. Nic zatem dziwnego, że z takich rozwiązań korzysta coraz więcej osób. Jakiś czas temu pisaliśmy o domowym sposobie na przywrócenie cerze blasku. Teraz natomiast głośno zrobiło się o triku na gęste brwi, który stosowały już nasze babcie.

Redakcja poleca

Babciny sposób na piękne i gęste brwi. Niezbędny składnik znajdziesz w kuchni

Choć do niedawna każda kobieta robiła wszystko, by mieć jak najcieńsze brwi, to od kilku sezonów znowu na topie są gęste włoski. Utrzymanie cienkich brwi było dość proste, bo wystarczyło je co jakiś czas regulować. Nieco trudniej jednak osiągnąć efekt "krzaczastych" włosków. Na szczęście istnieje na to kilka sposobów.

Zobacz także:  Pracuje w męskiej fabryce i nikt nie traktuje jej poważnie. Wszystko przez jej wygląd

Jednym z nich jest zakup specjalnych produktów pielęgnacyjnych, które mają stymulować ich wzrost. Tego typu kosmetyki są zazwyczaj jednak dość drogie. Zanim zatem zdecydujemy się po nie sięgnąć, warto skorzystać z domowego sposobu na gęste brwi. W osiągnięciu wymarzonego efektu pomoże nam maseczka z żółtka.

Ten produkt z kuchni zagęści brwi. Stosowały go już nasze babcie

Wykonanie domowego specyfiku na zagęszczenie brwi jest bardzo proste. Wystarczy oddzielone od białka żółtko ubić w miseczce, a następnie nanieść je na włoski. Można to zrobić na przykład za pomocą patyczka kosmetycznego. Produkt trzymamy około 15-20 minut, a następnie myjemy twarz letnią wodą. Domowy zabieg najlepiej wykonywać kilka razy w tygodniu. 

Zamierzasz wypróbować ten trik?

Zobacz także:  Paulina Sykut-Jeżyna pokazała się bez makijażu. Znamy jej sposób na młody wygląd

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl