Obserwuj w Google News

Ariana Grande pokazała, jak naprawdę wyglądają jej włosy. Fani: "Chcę więcej takich zdjęć!"

1 min. czytania
01.04.2020 14:35
Zareaguj Reakcja

Ariana Grande zaskoczyła swoich fanów. Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia naturalnej fryzury artystki. Wiedzieliście, że ma ciemne bujne loki?

Ariana Grande
fot. AUG/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na świecie. Ma piękną barwę głosu, niesamowity talent, a także charakterystyczną urodę. Gwiazda przez lata wypracowała sobie image, który znają jej fani na całym świecie.

Do tej pory mogliśmy Arianę oglądać głównie w prostych, grubych i długich włosach spiętych w kitkę na czubku głowy. Wiedzieliście, że to nie są jej naturalne włosy? Tylko spójrzcie, jakie zdjęcie wokalistka wrzuciła ostatnio do internetu. Tutaj dopiero prezentuje swój naturalny look!

Redakcja poleca

Ariana Grande pokazała swoją prawdziwą fryzurę

Na profilach Ariany Grande w mediach społecznościowych pojawiło się dość nietypowe zdjęcie. Fotografia jest do tego stopnia niezwykła, że początkowo fani w ogóle nie poznali na niej Ariany. Okazuje się jednak, że jest to wokalistka we własnej osobie!

Grande wrzuciłam do sieci fotkę, na której pozuje w naturalnych włosach. Trudno uwierzyć, ale wokalistka na burzę gęstych i ciemnych loków! I choć to niecodzienny i zupełnie nowy dla nas widok, bardzo nam się podoba! 

Fani Ariany również są zachwyceni, czemu dają wyraz w komentarzach.

Chcę więcej takich zdjęć!
 
Piękna.
 
Twoje naturalne włosy są niezwykłe.

A jak wam się podoba w takim wydaniu?

Trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, które stworzyła natura.