Obserwuj w Google News

Anna Wendzikowska w dżinsach polskiej marki. Ten model to hit na Instagramie!

1 min. czytania
26.09.2019 14:50
Zareaguj Reakcja

38-latka zaprezentowała swoją szczupłą figurę w dopasowanych spodniach. W tym fasonie każdy będzie prezentować się dobrze.

anna wendzikowska
fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska to bardzo znana i lubiana polska dziennikarka. Od wielu lat jest korespondentką programu "Dzień Dobry TVN". Prócz przeprowadzania autorskich wywiadów w telewizji, chętnie udziela się także w internecie. Na swoim instagramowym koncie zgromadziła bardzo dużą publiczność. To właśnie tam obserwuje ją ponad 400 tysięcy osób. To niesamowity wynik! Dziennikarka w sieci publikuje najczęściej swoje prywatne zdjęcia, a także fotografie swoich stylizacji, które są chętnie komentowane przez jej fanów.

Redakcja poleca

Anna Wendzikowska w modnych dżinsach

Na zdjęciu widzimy leżącą na kanapie Anię w białej bluzce i dopasowanych, szarych dżinsach. Okazuje się, że spodnie zostały wyprodukowane przez polską markę Freddy Polska. Na stronie sklepu dostępne są w cenie 468 złotych oraz w rozmiarach od XS do XL.

fot. materiały freddypolska.pl/ spodnie 468 złotych

Fani nie zostawili publikacji Anny bez komentarza. Większość z nich była zachwycona nie tylko krojem spodni, ale również sylwetką 38-latki. Bardzo szybko wyrazili to w sekcji komentarzy pod zdjęciem.

No powiem ci koleżanko, ale super zareklamowałaś te spodnie!!!
 
Niesamowita figura!
 
Super!!!

Co sądzicie o tego typu dżinsach?

Zobacz także: Anna Lewandowska w modnych spodniach z sieciówki. Ten model kupicie teraz w okazyjnej cenie!

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś