Obserwuj w Google News

Gwiazda "M jak miłość" zmaga się z poważnym problemem skóry. Przez to straciła pracę

2 min. czytania
08.02.2022 09:21
Zareaguj Reakcja

Problemy skórne mogą dotknąć każdego. Również znane osoby zmagają się ze schorzeniami, które wpływają na ich wygląd. Jedną z nich jest gwiazda "M jak miłość". 

Anna Oberc ma poważną chorobę skóry. Przez to aktorka straciła pracę
fot. TRICOLORS/East News

Anna Oberc znana jest z takich seriali jak "Singielka" czy "M jak miłość". Aktorka jest też bardzo aktywna na Instagramie. Chętnie dzieli się z fanami różnymi momentami ze swojego życia. Tym razem zdobyła się jednak na wyjątkową szczerość i pokazała, że zmaga się z uciążliwą chorobą skóry. Jest ona trudna do wyleczenia, a jednocześnie bardzo uprzykrzająca życie każdej kobiecie. Zwłaszcza jeżeli wykonuje ona zawód aktorki. Dotkliwie przekonała się o tym Anna Oberc. Zobaczcie, o jaką chorobę chodzi.

Zobacz także:  Maffashion zmaga się z poważnym problemem urodowym. Znają go świeżo upieczone mamy

Anna Oberc ma poważną chorobę skóry

Aktorka długo ukrywała swoją chorobę. Ostatecznie postanowiła jednak otworzyć się na jej temat w programie "Dzień Dobry TVN". 

Redakcja poleca

Anna Oberc zmaga się z trądzikiem. Jest to schorzenie, które dotyka wiele osób na całym świecie. U aktorki dodatkowo wdało się jednak zakażenie gronkowcem. 

Wielu z was pewnie zmaga się z podobnymi problemami. Pewnie wielu z was nie wie, jak z tym żyć, bo to zmora potworna. Trądzik. Mój problem jako aktorki polega na tym, że ja pracuję "twarzą", a przez nadkażenie trądziku bakteriami zrobiło się coś okropnego - napisała na Instagramie.

Gronkowiec to bakteryjna choroba skóry, która przenosi się przez bezpośredni kontakt z osobą zakażoną, drogą kropelkową lub przez użycie tych samych przedmiotów. Aktorka w "DD TVN" powiedziała, że jej zdaniem została zakażona podczas charakteryzacji, przez użycie niedokładnie oczyszczonych pędzli. 

Okazuje się, że dla gwiazdy to schorzenie jest wyjątkowo uciążliwe - nie chodzi wyłącznie o jej wygląd. 

Zobacz także:  Z tym problemem zmaga się 40% osób. Czym jest "skóra kurczaka" i jak ją zwalczyć?

Anna Oberc zmaga się z trądzikiem i gronkowcem. Przez to straciła pracę

Anna Oberc przyznaje, że odkąd dowiedziała się, że jest zakażona gronkowcem, zaczęła izolować się od innych ludzi. Trądzik przyczynił się u niej też do utraty pracy. 

Kontakt z ludźmi był dla mnie bardzo wstydliwy. Czułam się, nie ukrywam, jak trędowata. Wzbudzałam litość u wielu osób, miałam parę niefajnych incydentów. Straciłam pracę, bo aktor, jak ma twarz w niedyspozycji, to po prostu nie może pracować - powiedziała Oberc.

Aktorka opublikowała też filmik, w którym radzi innym, jak walczyć z tym schorzeniem. Sami zobaczcie. 

Zobacz także:  Domowy sposób na trądzik. Maseczka z kurkumy pomoże ci pozbyć się niedoskonałości

Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Źródło: plotek.pl/ddtvn/Instagram