Obserwuj w Google News

Ania Wendzikowska w najmodniejszej sukience w groszki. Pasuje każdemu!

1 min. czytania
16.09.2019 11:08
Zareaguj Reakcja

Dziennikarka pochwaliła się stylizacją, którą wybrała na ostatnie nagranie programu "Dzień Dobry TVN". Jej sukienka zachwyciła internautów!

Anna Wendzikowska
fot. instagram.com/aniawendzikowska

Ania Wendzikowska to jedna z najbardziej udzielających się w mediach postaci w polskim show-biznesie. Dziennikarka słynie głównie z przeprowadzania wywiadów z gwiazdami wielkiego formatu. Występuje też gościnnie w programie "Dzień Dobry TVN".

Gwiazda regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których pokazuje migawki dotyczące życia zawodowego, ale też co nieco na temat życia prywatnego. Pokazuje również swoje stylizacje.

Redakcja poleca

Ania Wendzikowska w sukience w groszki

Ostatnio znów do mody powróciły groszki! Pisaliśmy o sukience z Zary, która podbiła serca miłośniczek mody. Ten model to nic innego, jak maxi sukienka w drobne czarne groszki.

Wygląda na to, że także inne sklepy poszły za ciosem i również proponują swoim klientom ubrania w groszki. W jednej z tak zdobionych sukienek pokazała się ostatnio Ania Wendzikowska! Jej kreacja to bardzo kobiecy model, który podkreślił szczupłą sylwetkę dziennikarki.

Wendzikowska wrzuciła do sieci zdjęcie w sukience w groszki, która pochodzi ze sklepu The Clue. Za ten konkretny model zapłacimy 329 zł.

Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.