Obserwuj w Google News

Ania Wendzikowska w sukience Just Paul. Projekt polskiej marki robi furorę!

1 min. czytania
27.08.2019 08:57
Zareaguj Reakcja

Dziennikarka uwielbia kobiece stroje, a w dodatku chętnie wybiera projekty tej marki. Zobaczcie, jak prezentuje się w kreacji w zwierzęce wzory!

Ania Wendzikowska
fot. instagram.com/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN-u. Dziennikarka zdobyła popularność za sprawą regularnie przeprowadzanych wywiadów z gwiazdami świata filmu.

W dodatku w mijające już wakacje współprowadziła program pt. "Dzień Dobry Wakacje". Migawki ukazujące jej pracę od kulis, ale też życie prywatne, znajdziemy na instagramowym profilu gwiazdy.

Ostatnio Ania zamieściła w sieci zdjęcie z jednego z odcinków "Dzień Dobry Wakacje", gdzie zaprezentowała seksowną stylizację. Okazuje się, że ma na sobie kreację polskiej marki!

Redakcja poleca

Ania Wendzikowska w sukience polskiej marki

Tym razem Wendzikowska postawiła na krótką sukienkę marki Just Paul. Czerwona sukienka ozdobiona została zwierzęcym wzorem i głębokim dekoltem. Kreację jeszcze do niedawna można było kupić na stronie internetowej marki za 600 zł.

Dziennikarka dobrała do krótkiej sukienki czerwone czółenka. Postawiła też na naturalną fryzurę. Trzeba przyznać, że w takiej stylizacji mogła nie tylko poprowadzić program, ale też wybrać się na randkę czy na wyjście ze znajomymi.

Jak wam się podoba Wendzikowska w takim wydaniu?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.       

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju