Obserwuj w Google News

Ania Wendzikowska w spódnicy z sieciówki! Kosztuje niecałe 130 zł

1 min. czytania
02.09.2019 09:51
Zareaguj Reakcja

Dziennikarka zamieściła w sieci zdjęcie z Festiwalu Filmowego w Wenecji. Na wywiad z jedną z hollywoodzkich gwiazd wybrała casualową, ale bardzo modną stylizację. Spójrzcie na tę spódnicę!

Ania Wendzikowska
fot. instagram.com/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. To właśnie ona rozmawia z gwiazdami światowego formatu, a jej wywiady cieszą się dużą popularnością wśród polskich widzów.

Gwiazda wybrała się niedawno na Festiwal Filmowy w Wenecji, aby porozmawiać m.in. z Bradem Pittem! Zobaczcie, jakie stroje zabrała ze sobą do bajkowego włoskiego miasteczka!

Redakcja poleca

Ania Wendzikowska w spódnicy z H&M

Anna Wendzikowska uwielbia kobiece stroje. Dziennikarkę bardzo często widujemy w sukienkach i zwiewnych spódnicach. Co ciekawe, jest ona tak zabieganą osobą, że najczęściej łączy te elementy garderoby ze sportowymi butami! I bardzo dobrze jej to wychodzi!

Na jednym z ostatnich zdjęć Wendzikowskiej widzimy ją ubraną w białą koszulkę z falbaniastymi rękawami, a w także w beżową spódnicę z rozporkiem. To projekt znanej szwedzkiej sieciówki H&M. Dziennikarka uzupełniła stylizację sneakersami marki Alexander McQueen oraz torebką Chanel.

I choć cała stylizacja to koszt tysięcy złotych, za samą spódnicę zapłacimy zaledwie ok. 130 zł.

Jak wam się podoba wybór Wendzikowskiej?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.        

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju