Obserwuj w Google News

Pracownice Rossmanna zrobią sobie niebieski makeup w szczytnym celu!

2 min. czytania
03.04.2019 12:45
Zareaguj Reakcja

Takiej akcji jeszcze nie było!

Mkaijaż
fot. Shutterstock

Kwiecień to miesiąc walki z przemocą domową. Z tej okazji Rossmann ogłasza wyjątkową akcję "Niebieska linia przeciw przemocy" w celu manifestacji swojego wsparcia dla ofiar przemocy domowej. Poznajcie szczegóły.

"Niebieska linia przeciw przemocy" - kwietniowa akcja Rossmann

Od początku kwietnia pracownice drogerii Rossmann będą nosić niebieski makijaż na znak solidarności z ofiarami przemocy domowej. Akcja "Niebieska linia przeciw przemocy" jest dobrowolna i potrwa do końca miesiąca.

"Makijaż może wyrażać osobowość, ale także zaangażowanie" - brzmi hasło akcji, w której wzięła m.in. Paulina Krupińska.

Dodajmy, że Niebieska Linia to Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. Można się do niej zgłosić, dzwoniąc pod numer telefonu 22 668-70-00.

Nasi psychologowie i prawnicy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami doznającymi przemocy. Rozumieją, że osoby dzwoniące znalazły się w trudnej, kryzysowej sytuacji. Często nie starcza im już sił, aby zgłosić się po pomoc i wsparcie bezpośrednio do placówki pomocowej, bo taka wizyta wymaga wiele odwagi i energii. Oznacza to kontakt z kimś obcym, a taki krok może wzbudzać wiele obaw i lęku u osób potrzebujących pomocy, zwłaszcza jeśli czują się bezsilne wobec przeżywanego problemu - mówi Renata Durda, kierowniczka Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Rossmann wesprze też tę organizację finansowo. Przypomnijmy, że osoby, które posiadają kartę Rossmann, mogą przekazać zdobyte punkty na jedną z 250 organizacji społecznych, wśród których znalazła się też Niebieska Linia.

 

Najlepsze kosmetyki dotleniające. Zebraliśmy dla was najlepsze propozycje ze sklepów:

Kosmetyki dotleniające. Propozycje ze sklepów