Obserwuj w Google News

Agnieszka Włodarczyk narzeka na plączące się włosy. Rozenek zdradza pielęgnacyjny trik

2 min. czytania
20.01.2022 12:08
Zareaguj Reakcja

Kilka dni temu Agnieszka Włodarczyk na swoim profilu na Instagramie żaliła się na stan swoich włosów. Z pomocą przyszła jej Małgorzata Rozenek-Majdan, która podzieliła się swoim pielęgnacyjnym trikiem. Sprawdź, na czym polega.

Agnieszka Włodarczyk narzeka na plączące się włosy. Rozenek zdradza pielęgnacyjny trik
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Zniszczone włosy to prawdziwa zmora wielu osób. Suche pasma nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale są również podatne na plątanie. To z kolei sprawia, że trudno je rozczesać po myciu. Okazuje się, że z tym problemem zmaga się m.in. Agnieszka Włodarczyk. Z pomocą przyszła jej koleżanka z show-biznesu Małgorzata Rozenek-Majdan, która podzieliła się swoim niezawodnym trikiem na piękne włosy.

Zobacz także:  Szwedzki blond to jedyny jasny kolor włosów, który będzie hitem 2022 roku. Jak wygląda?

Agnieszka Włodarczyk narzeka na plączące się włosy

Ostatnio Agnieszka Włodarczyk na swoim profilu na Instagramie żaliła się na stan swoich włosów. Przy okazji zdradziła fanom, dlaczego nigdy ich nie rozczesuje. Okazuje się, że aktorka ma cienkie i plączące się kosmyki. To z kolei sprawia, że każda próba ich ułożenia kończy się szarpaniem i wyrwaniem kilku pasm. 

Redakcja poleca

Influencerka napisała, że ostatnio nabyła nawet droższe kosmetyki - kupiła szampon i odżywkę za 350 zł. Używanie specyfików nie przyniosło jednak oczekiwanych rezultatów. W związku z tym Agnieszka Włodarczyk postanowiła zapytać o radę obserwatorów. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza swój pielęgnacyjny trik

Post Agnieszki Włodarczyk na Instagramie spotkał się z żywą reakcją internautów. Na odpowiedzi zatroskanych fanów nie trzeba było długo czekać. Z pomocą koleżance ze świata show-biznesu przyszła też Małgorzata Rozenek-Majdan. Influencerka zdradziła swój pielęgnacyjny trik, dzięki któremu ma piękne i zdrowe włosy.

Olejowanie zawsze i wszędzie - napisała gwiazda.

Rzeczywiście olejowanie świetnie odżywia włosy i sprawia, że stają się mocne i lśniące. Kosmyki są dogłębnie nawilżone i zdrowo wyglądają. Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest to, że można go przeprowadzić w domu. Wystarczy zakup odpowiednich kosmetyków. 

Zobacz także:  Przez miesiąc olejowałam włosy. Jakie efekty zauważyłam?

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl