Obserwuj w Google News

Ta 5-latka nazywana jest małą "Roszpunką". Już w wieku 2 lat miała bujną fryzurę

2 min. czytania
19.08.2021 09:23
Zareaguj Reakcja

Ta dziewczynka ma zaledwie 5 lat, a już stała się gwiazdą Instagrama. Wszystko dzięki jej pięknej, bujnej fryzurze, której zazdroszczą jej dorosłe kobiety.

5-letnia "Roszpunka" zachwyca włosami. Kobiety zazdroszczą jej fryzury
fot. Shutterstock

Bujna czupryna jest marzeniem wielu kobiet. Żeby ją osiągnąć, należy stosować różne produkty do pielęgnacji włosów lub... mieć dobre geny. Niektóre kobiety są predysponowane do zapuszczania kosmyków. Wśród nich znalazła się ta 5-letnia dziewczynka. Arya Bilgin stała się gwiazdą internetu właśnie dlatego, że ma niezwykłą fryzurę. Już w wieku 2 lat mogła pochwalić się zjawiskowymi włosami. Sami zobaczcie, jak dziś prezentują się jej kosmyki. Takiej fryzury zazdroszczą jej nawet dorosłe kobiety.

Zobacz także:  Ta dziewczynka ma najpiękniejsze włosy na świecie. Internautki zazdroszczą jej fryzury

5-letnia "Roszpunka" zachwyca włosami

Arya pochodzi z Australii. Gdy miała 2 lata, już mogła poszczycić się bujną fryzurą. Przez to wszyscy myślą, że jest znacznie starsza niż w rzeczywistości.

Redakcja poleca

Aktualnie dziewczynka ma zaledwie 5 lat. Do tej pory jednak nie obcięła włosów. Nadal może poszczycić się zjawiskową fryzurą, której zazdroszczą jej nawet dorosłe kobiety. 

Nic więc dziwnego, że profil 5-latki na Instagramie wzbudza takie zainteresowanie. Obecnie ma ponad 2500 obserwujących. Wszyscy zastanawiają się, jaki jest sekret pięknych włosów dziewczynki i nazywają ją małą "Roszpunką". 

Okazuje się, że fryzura Aryi to zasługa dobrych genów. Dziewczynka ma bowiem tureckie korzenie, choć jej rodzice pochodzą ze Szwecji i Niemiec. Opiekunowie 5-latki nie spodziewali się, że ich córeczka będzie miała tak wiele kosmyków. 

Zobacz także:  Włosy tej 38-letniej "Roszpunki" są dłuższe niż jej ciało. Nigdy ich nie obcięła

Arya Bilgin - 5-latka z bujną fryzurą

Jak podaje portal thesun.co.uk, dziewczynka już po urodzeniu zaskoczyła swoich rodziców bujną czupryną. 

To była dla mnie ogromna niespodzianka, nie spodziewałam się, że będzie miała aż tyle włosów - powiedziała jej mama w rozmowie z thesun.co.uk. 

Niedawno 5-latka dołączyła nawet do agencji modelek. Furorę robi jednak na samym Instagramie. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu nad jej włosami. 

Urocza twarz i te włosy!
 
Mam obsesję na punkcie jej włosów!
 
Nie mogę się nazachwycać jej włosami.

A jak wam podoba się fryzura 5-letniej Aryi Bilgin? 

Zobacz także:  Przez 30 lat nie obcinała włosów. Współczesna "Roszpunka" zdradza, w czym tkwi jej sekret

Redakcja poleca

Źródło: thesun.co.uk/Instagram