Obserwuj w Google News

Młodo została mamą, a dziś wygląda jak swoja córka. "Starzeje się jak dobre wino"

2 min. czytania
17.08.2021 11:00
Zareaguj Reakcja

Mała różnica wieku między matką i córką może korzystnie wpłynąć na ich relacje. Ta tiktokerka jest na to najlepszym przykładem.

35-letnia mama wygląda jak jej 18-letnia córka. Wszyscy je mylą
fot. Shutterstock

Wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że decyzja o dziecku powinna być dojrzała i dobrze przemyślana. Czasem zdarza się jednak, że kobiety zachodzą w ciążę w dość młodym wieku. Jedna z popularnych tiktokerek urodziła córkę, gdy miała zaledwie 17 lat. Dziś jej pociecha skończyła 18 lat i stała się jej najlepszą przyjaciółką. Co ciekawe, sama tiktokerka nadal wygląda jak nastolatka. Niektórzy internauci zastanawiają się nawet, która z nich jest starsza. Sami zobaczcie, jak się prezentują.

Zobacz także:  Najpiękniejsza matka i córka w sieci. Wyglądają tak samo, choć dzieli je 30 lat różnicy

35-letnia mama wygląda jak swoja 18-letnia córka. Wszyscy je mylą

Tiktokerka @cynthiaslam ma już niespełna 300 tysięcy obserwujących na TikToku. Jej konto przyciąga, ponieważ kobieta publikuje zabawne filmiki o wychowywaniu nastoletniej córki. Największą popularnością cieszą się jednak te nagrania, na których pojawia się też jej pociecha. 

Redakcja poleca

Jak podaje portal thesun.co.uk, Cynthia jest pielęgniarką w Nashville. Jest dwa razy starsza od swojej córki, co nie byłoby niczym dziwnym, gdyby nie fakt, że sama wygląda jak nastolatka.

Internauci, którzy komentują jej filmiki, nie mogą wyjść z zachwytu nad jej urodą. 

Mama starzeje się jak dobre wino. 
 
Obie wyglądacie tak młodo!
 
Nie ma takiej możliwości, żebyś była mamą.

A jednak! Tylko zobaczcie filmik, na którym Cynthia pokazuje zdjęcie z czasów dzieciństwa swojej córki. Nic się nie zmieniła. 

Zobacz także:  Ta kobieta została okrzyknięta najgorętszą mamą w sieci. Zachwyca swoją urodą

Ma 35 lat, a wygląda jak jej 18-letnia córka

Okazuje się, że Cynthia ma nie tylko młody wygląd. Również jej poglądy dotyczące wychowywania córki są nowoczesne i tolerancyjne. Nie ma np. nic przeciwko skąpym ubraniom córki, ponieważ sama ma w swojej szafie podobne elementy garderoby. 

Uczę moją nastoletnią córkę, że może nosić, co chce i całkowicie popieram to, że w ten sposób wyraża siebie wyraża - napisała tiktokerka w jednym z filmików. 

Okazuje się, że dziś Cynthia i jej córka są najlepszymi przyjaciółkami. O tym także poinformowała w jednym z zabawnych nagrań.

Kiedy mówili ci, że nie możesz mieć dziecka w wieku 18 lat, a teraz masz 35 lat i najlepszą przyjaciółkę na całe życie - zażartowała. 

Sami zobaczcie filmiki tiktokerki. 

Zobacz także:  "Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma już 20 lat. Jak teraz wygląda Thylane Blondeau?

Redakcja poleca

Źródło: thesun.co.uk/TikTok