Obserwuj w Google News

21-latka pokazała się bez makijażu. Obserwatorzy tiktokerki nie mogli jej rozpoznać

2 min. czytania
16.05.2023 09:34
Zareaguj Reakcja

Millie Hazelgrave na każdym nagraniu występuje w mocnym makijażu i sztucznych rzęsach. Niedawno 21-latka zaskoczyła wszystkich i pokazała swoje naturalne oblicze. Obserwatorzy tiktokerki z trudem ją rozpoznali. "Rewelacja" - piszą pod wideo.

21-latka pokazała się bez makijażu. Obserwatorzy tiktokerki nie mogli jej rozpoznać
fot. tiktok.com/@milliehazelgrave27

Niektóre kobiety bez makijażu wyglądają zupełnie inaczej. Bardzo często w wersji saute prezentują się znacznie lepiej niż w mocnym make-upie. Jakiś czas temu pisaliśmy o Sophie Mair Evans. Tiktokerka przez lata nosiła sztuczne rzęsy, używała kryjącego podkładu i farbowała włosy na platynowy blond. W końcu zmyła makijaż i pokazała naturalne oblicze. Obserwatorzy influencerki nie mogli jej rozpoznać. "Rewelacyjnie, aż trudno uwierzyć, że na obu zdjęciach jest ta sama osoba" - pisali pod nagraniem.

Ostatnio z kolei na pokazanie naturalnego oblicza zdecydowała się Millie Hazelgrave z West Yorkshire. 21-latka uwieczniła swoją metamorfozę na nagraniu, które następnie opublikowała na TikToku. Obserwatorzy kobiety są pod wrażeniem.

Redakcja poleca

21-latka pokazała się bez makijażu. Obserwatorzy tiktokerki nie mogli jej rozpoznać

Millie jest popularną tiktokerką - jej profil obserwuje 88 tys. osób. Kobieta zasłynęła w sieci m.in. za sprawą swojego mocnego makijażu. Na każdym nagraniu 21-latka występuje w pełnym make-upie. Ma intensywnie podkreślone brwi i usta. Najbardziej jednak uwagę zwracają jej niezwykle długie i gęste rzęsy.

Jakiś czas temu 21-latka postanowiła zaprezentować się swoim obserwatorom w naturalnej wersji. Chciała im udowodnić, że bez mocnego makijażu również wygląda bardzo dobrze. Trzeba przyznać, że zmiana jest ogromna.

Zobacz także:  Dermatolog ostrzega. Ten sposób stylizacji brwi może mieć fatalne skutki

Kiedy dziewczyna mówi "nie mogłabym nigdy mieć tak dużo makijażu". Kochana, ja jestem piękna z natury - napisała Millie pod filmem.

Internauci są pod wrażeniem: "Proszę, porzuć sztuczne rzęsy"

Nagranie @milliehazelgrave27 błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 177 tys. razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są pod wrażeniem. Wiele osób napisało, że influencerka wygląda znacznie lepiej bez mocnego makijażu i sztucznych rzęs. Sporo użytkowników zwróciło też uwagę na to, że dziewczyna ma bardzo ładne oczy.

Proszę, porzuć sztuczne rzęsy! Twoje oczy są oszałamiające.
 
O wiele lepiej wyglądasz bez makijażu.
 
Jesteś naturalnie piękna.
 
Rewelacja - czytamy komentarze pod wideo.

Zobacz także:  Poszła do najgorszej wizażystki w stolicy. Jej reakcja jest hitem na TikToku

Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/thesun.co.uk