Obserwuj w Google News

Co chce ci powiedzieć twój Anioł Stróż? Wybierz jedną z kart i poznaj prawdę o własnym życiu

3 min. czytania
27.11.2023 17:04
Zareaguj Reakcja

Anioły mają wiadomość dla ciebie. Wróżba z 3 kart anielskich pozwoli ci poznać ten przekaz, byś następnie mógł go wykorzystać w codziennym życiu. Rada anielska przyniesie ci rozwiązanie problemów, ukojenie i wiarę. Wybierz swojego anioła, a następnie przeczytaj, jakie jest jego przesłanie. Zajmie ci to tylko chwilę!

Wróżba z kart anielskich online
fot. Shutterstock

Każdy ma swojego Anioła Stróża - opiekuna, który nas obserwuje i prowadzi. Widzi, jak mierzymy się z codziennymi kłopotami, i chociaż często nie zdajemy sobie z tego sprawy, przeprowadza nas przez największe trudności. Jest naszym przyjacielem, nauczycielem i łącznikiem z wyższym światem. Pomaga nam stać się lepszą wersją siebie, ostrzega przed niebezpieczeństwami, a także prowadzi ku przeznaczeniu. Intuicja pozwala połączyć się z jego przekazem. Niektórzy uważają, że sposobem na to są karty anielskie. Nie musimy wcale posiadać własnej talii, by poznać wiadomość od swojego duchowego opiekuna. Oto wróżba online, dzięki której poznasz swoją przyszłość.

Co chce ci powiedzieć twój Anioł Stróż? Wybierz jedną z kart i poznaj prawdę o własnym życiu

Wróżba z kart anielskich jest niezwykle prosta. Wystarczy spojrzeć na obrazy 3 aniołów, które znajdują się poniżej, i wskazać pośród nich swojego Anioła Stróża. Jak w tej chwili może wyglądać twój opiekun? Dlaczego wybrał właśnie taki wizerunek? Dowiesz się tego wszystkiego dzięki swojej intuicji, kiedy przeczytasz interpretację swojej wróżby.

Redakcja poleca

Anielska wróżba dla każdego. Co doradzą ci aniołowie?

Wybierz jedną z 3 kart i poznaj swoją wiadomość od Anioła Stróża. Zdradzi ci, co czeka cię w najbliższej przyszłości.

Wróżba z kart anielskich online
fot. Shutterstock

1. Wybacz osobie, która cię skrzywdziła. Czujesz, że musisz trzymać się na dystans i spodziewasz się po ludziach wszystkiego najgorszego. Ktoś cię w tym roku głęboko zranił, czym sprawił, że straciłeś/aś zaufanie do otoczenia. Im dłużej jednak trzymasz w sobie żal, tym bardziej zatruwasz swoją duszę. Druga strona pragnie cię przeprosić, jednak nie może tego zrobić, dopóki stwarzasz wokół siebie mur.

W nadchodzących tygodniach będziesz mieć wiele okazji, by się przekonać, że masz wokół siebie życzliwe i wspierające osoby. Możesz tego jednak zupełnie nie dostrzec, jeśli wciąż nosisz w swoim sercu gorycz. Zrzuć z siebie tę ciężką zbroję nieufności - wcale nie jest ci potrzebna! Otwórz swoje serce, a będziesz szczęśliwy/a.

2. Przestań zamartwiać się o przyszłość. Masz ostatnio tendencję do snucia czarnych scenariuszy, a potem wyobrażania sobie, jak wiele się zmieni w twoim życiu, kiedy któryś z nich się zrealizuje... Wydaje ci się, że postępujesz według zasady "przezorny zawsze ubezpieczony", jednak tak naprawdę po prostu odbierasz sobie radość z codzienności. Jeśli tylko przestaniesz traktować wszystko tak osobiście, ostatnie tygodnie w roku upłyną ci o wiele spokojniej.

Czasem lepiej po prostu odpuścić. Rzeczywistość nie zawsze bywa zgodna z naszymi oczekiwaniami, jednak nie warto zamartwiać się kwestiami, na które nie mamy wpływu. Nie zapominaj, że jesteś przeze mnie chroniony. Nie pozwolę, żeby stało ci się coś złego.

3. Dostrzegaj miłość wokół siebie. Ludzie wokół bardzo cię kochają, chociaż każdy z nich okazuje to inaczej. Jeśli zaczniesz słuchać tego, co mówi ci twoja dusza, z łatwością to zauważysz. W twoim życiu osobistym istnieje mnóstwo powiązań, które stworzyły anioły. To my snujemy te nici przeznaczenia, by konkretni ludzie mogli się ze sobą spotkać i stworzyć przyjacielską lub miłosną relację.

Pragniesz doświadczać największej siły miłości, płynącej od samego Stwórcy? Musisz zadbać o relacje z członkami swojej rodziny. Ucałuj bliskich, spędź z nimi czas. Pogódź się z tymi, z którymi od dawna nie rozmawiasz. Kiedy to zrobisz, w twoim życiu zaczną się dziać prawdziwe cuda.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Nowy rok numerologiczny 2023/2024
9 Zobacz galerię
fot. Shutterstock