,

Wróżba tarota na ten tydzień - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Nów Księżyca w Byku 19 maja 2023 roku

15.05.2023 10:14

Przepowiednia wróżki Kataszy na 15-21 maja 2023 roku wskazuje, że nadchodzące dni mogą się dla nas okazać szczególnie ważne. Przyniosą przełom zarówno w naszym życiu zawodowym, jak i w uczuciach. Jeśli jednak stracimy czujność, popełnimy ogromny błąd. Tarot tygodniowy wskazuje, na co powinniśmy teraz uważać.

Horoskop tygodniowy z kart tarota
fot. Shutterstock

Horoskop z kart tarota na najbliższe dni nawiązuje przede wszystkim do zbliżającego się nowiu Księżyca. 19 maja 2023 roku wystąpi zjawisko, od którego zależy kilka następnych miesięcy. Nowy cykl księżycowy rozpocznie się na tle gwiazdozbioru Byka, przez co możemy czuć się zmuszeni do podjęcia ważnych decyzji. Wróżba z kart tarota dla wszystkich znaków zodiaku podpowiada, czego będą one dotyczyły.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Wróżba tarota na ten tydzień - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Nów Księżyca w Byku 19 maja 2023 roku

Horoskop na maj wskazuje, że już niedługo będziemy mieli szansę odpocząć od intensywnych zjawisk astronomicznych, które wywierają wpływ na nasze samopoczucie. Kończy się znienawidzona przez wszystkich retrogradacja Merkurego, mamy za sobą sezon zaćmień, a pełnia Księżyca w Skorpionie 5 maja zdążyła już wywrócić życie do góry nogami niemal wszystkim znakom zodiaku. Teraz nadszedł czas na podsumowanie zmian, jakie te procesy wprowadziły do naszego życia i zapoczątkowanie nowego cyklu. Czy wszyscy są na to gotowi? Nów Księżyca w Byku 19 maja 2023 roku będzie on nas oczekiwać sporej determinacji.

Jak wskazują karty tarota, wartości wyznawane przez Byka okażą się teraz ważne dla wielu z nas. Ten znak zodiaku przykłada dużą uwagę zarówno do pracy, jak i relacji z bliskimi. Pragnie dobrobytu i poczucia bezpieczeństwa. Zależy mu na zrobieniu kariery, jednak na pierwszym miejscu stawia szczęśliwy dom. Podczas nadchodzącego nowiu Księżyca będziemy mieli szansę wypowiedzieć intencje, dzięki którym zadbamy o szczęście rodzinne i przyciągniemy do siebie pieniądze.

Karta Kapłanka i Cesarzowa mówią, że dzięki połączeniu intuicji ze zdrowym rozsądkiem każdy może teraz osiągnąć spełnienie. Naszym zadaniem jest postawienie sobie celu, który ma szansę się zrealizować w praktyce. Jak twierdzi wróżka Katasza, wystarczy porzucić fantazje i skupić się na rzeczywistości. Cierpliwość, szczerość i spokój - to klucz do szczęścia.

Dojrzałość to teraz najbardziej pożądana cecha. Nie możemy pozwalać, by targały nami emocje - ostrzega wróżka.

W nadchodzącym czasie czekają nas rozmowy, które mogą wiele zmienić w naszym życiu. To od nich zależy, czy zdecydujemy się z kimś na zbudowanie wspólnej przyszłości. Szef może też o wiele uważniej przyglądać się temu, jak radzimy sobie w pracy. Chociaż tego nie zdradzi, w tajemnicy przed nami podejmie ważne decyzje.

loader

Horoskop tygodniowy - wróżba z kart tarota

Horoskop z kart tarota na 15-21 maja 2023 roku wskazuje, że zbliżający się nów Księżyca wyznaczy nasze intencje na nadchodzące miesiące. Jak wyobrażamy sobie swoją przyszłość w pracy, a jak w relacjach miłosnych? Jeśli tylko wyznaczymy realne cele i nauczymy się rozmawiać o nich w opanowany sposób, będziemy w stanie przekonać każdego, by spojrzał na sprawy z naszej perspektywy.

Karta Koło Fortuny wskazuje, że Wszechświat nam sprzyja. Naszym zadaniem jest jednak uwierzyć w siebie. Bez tego żadne życzenie się nie spełni - dodaje tarocistka.

Zobacz także:  Kto wygra wybory w Polsce? Jasnowidz zdradził przyszłość w rozmowie z Radiem ZET

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się