,

Wróżba tarota na ten tydzień - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Karty ostrzegają przed jednym

20.03.2023 09:31

Przepowiednia wróżki Kataszy 20-26 marca 2023 roku zmusza do myślenia. Jej horoskop dla wszystkich znaków zodiaku zwraca uwagę na ważną datę. Możemy wtedy popełnić błąd i dać się komuś wykorzystać.

Horoskop tygodniowy z kart tarota
fot. Shutterstock

Wróżka Katasza przekazała rozkład kart tarota na najbliższe dni. Jej zdaniem marzec to niezwykle trudny miesiąc, bowiem na jaw wychodzą teraz od dawna skrywane tajemnice. Dowiadujemy się, jacy naprawdę są ludzie, których darzyliśmy sympatią. W najbliższym tygodniu wielu z nas odkryje coś jeszcze - niektóre znajomości powinny się jak najszybciej zakończyć.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Wróżka Katasza ostrzega Polaków. Ta zjawisko może zmienić nasze życie

Nadchodzący tydzień będzie przełomowym czasem dla wielu znaków zodiaku. Początek nowego roku astrologicznego i przejście Wenus do znaku Byka wywrą na nas silny wpływ, ale prawdziwy wstrząs przyniesie zupełnie inne zjawisko. Pluton znajdzie się w znaku Wodnika po raz pierwszy od 200 lat.

Pluton to planeta związana ze śmiercią i transformacją, jednak nie powinniśmy tego odczytywać dosłownie. W nadchodzących dniach coś w naszym życiu "umrze", czyli się wypali. Musimy pogodzić się z tym, że musi już od nas odejść. Jeśli zapragniemy o to walczyć, możemy oddać tej relacji całą swoją energię - a to sprawi, że przez wiele miesięcy nie będziemy w stanie dojść do siebie. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy więc tego robić.

Na nadchodzące dni są same mocne karty. Gwiazda, Śmierć, Koło Fortuny. Ważne decyzje trzeba zostawić losowi. Niech przeznaczenie o wszystkim zdecyduje - mówi wróżka Katasza.

Horoskop miesięczny - wróżba z kart tarota. Pluton w Wodniku

Nadchodzące tygodnie mogą przynieść wielkie zmiany w naszym życiu. Powinniśmy jednak myśleć przede wszystkim o sobie, zamiast koncentrować się na świecie zewnętrznym - a więc na tym, co inni o nas myślą. Pluton w Wodniku zmusi nas do tego, by przeprowadzić naprawdę głęboką refleksję nad sobą i wreszcie zaakceptować swoje wady.

Pluton nawiązuje do ważnego symbolu. Mówi o tym, że coś może się odrodzić jak feniks z popiołu. Ale ta zmiana musi się zaczynać od nas samych - mówi tarocistka.

Rozstanie z partnerem może wynikać z tego, że nie kochamy samych siebie i w głębi duszy uważamy, że wcale nie zasługujemy na miłość. Kiedy zaczniemy nad tym pracować, doprowadzimy do głębokiej przemiany. Wtedy przyciągniemy do siebie uczucie bliskiej osoby. Jeśli straciliśmy wiarę w zrobienie kariery, musimy na jakiś czas się pożegnać z wizją podwyżki czy awansu. Wystarczy jednak zmienić podejście do siebie, by ponownie zyskać szansę na sukces.

To dobry moment na zadanie sobie pytania o to, czego tak naprawdę pragniemy. Musimy jednak zmierzyć się z gorzką prawdą - często to my sami odbieramy sobie możliwość spełnienia marzeń. Pluton w Wodniku pokaże nam, jak rzucamy sobie kłody pod nogi i blokujemy drogę do szczęścia.

Trzeba mieć odwagę na takie odkrycia. W przeciwnym razie będziemy stali w miejscu - twierdzi Katasza.
loader

Zobacz także:  Kto wygra wybory w Polsce? Jasnowidz zdradził przyszłość w rozmowie z Radiem ZET

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się