Obserwuj w Google News

Wróżba tarota na grudzień 2023. Wybierz jedną z kart i sprawdź, co czeka cię w przyszłości

3 min. czytania
21.11.2023 12:58
Zareaguj Reakcja

Spójrz na obrazek powyżej i wybierz kartę, która najbardziej cię pociąga. Zdradzi twoją wróżbę na grudzień 2023 roku. Przekonaj się, co cię czeka w nadchodzących tygodniach.

Wróżba na grudzień 2023
fot. Shutterstock

Wróżba tarota na grudzień 2023 roku podpowie ci, na czym powinieneś się teraz skoncentrować, by uniknąć porażek i zwiększyć swoje szanse na szczęście. Która sfera twojego życia wymaga obecnie największej uwagi? Możesz się tego dowiedzieć w jednej chwili. Po prostu wybierz pierwszą, drugą albo trzecią kartę.

Wróżba tarota na grudzień 2023 roku. Wybierz jedną z kart i poznaj przyszłość

Aby poznać swoją wróżbę na grudzień, zamknij oczy i policz do 12. Skoncentruj się na tyle, by poczuć, jaka będzie dla ciebie energia nadchodzącego roku. Następnie spójrz na karty na poniższym obrazku. Intuicja podpowie ci, którą z nich powinieneś wybrać. Nie zastanawiaj się zbyt długo i podążaj za głosem serca. Przeczytaj interpretację swojej karty, a później podążaj za jej wskazówką...

Karty tarota Karty tarota
fot. Shutterstock

1. Cesarzowa. Powinieneś pomyśleć teraz o sprawach materialnych i uporządkować finanse. Dopóki tego nie zrobisz, nie odzyskasz pewności siebie. Teraz ci jej brakuje, bo twoja pozycja zawodowa jest mało stabilna. Wynika to z tego, że przestałeś się cieszyć pracą, jaką wykonujesz. Przed nadejściem 2024 roku zadbaj o to, by na powrót stała się twoją pasją. To zagwarantuje ci sukces.

2. Rydwan. Twoim hasłem na grudzień jest rozwój osobisty. W pierwszej kolejności powinieneś określić, co powstrzymuje cię przed dalszym działaniem i ogranicza za każdym razem, gdy chcesz spełniać swoje marzenia. Zostaw za sobą ten niepotrzebny bagaż. Kiedy już to zrobisz, odpowiedz sobie na pytanie, czego pragniesz, by poczuć się lepszy niż dotychczas. Wzbij się na wyższy poziom, a następnie nie oglądaj się za siebie.

3. Kochankowie. Grudzień przypomni ci, że przed miłością nie da się uciec. Jeśli uczucie, które cię z kimś łączy, jest prawdziwe, jego siła niedługo cię zaskoczy. Obie strony w tej relacji zaczną zabiegać o to, by mogła ona trwać. Uda się rozwiązać wszystkie dotychczasowe problemy, a także wyjaśnić nieporozumienia. Miłość sprawi, że nikt nie będzie chciał unosić się dumą...

Redakcja poleca

Wróżba tarota online - powróż sobie za darmo

Jeśli interesuje cię tarot, ale nie posiadasz własnej talii, skorzystaj z naszego tarota online. To darmowa wróżba z opisami, która pozwoli ci poznać odpowiedzi na wszystkie pytania. Potraktuj ją jak drogowskaz na nadchodzący miesiąc i korzystaj z niej tak często, jak tylko zechcesz. Pamiętaj jednak, że każde pytanie możesz zadać tylko raz. Dobrze się więc zastanów, zanim je sformułujesz.

Wróżba tarota online to lepsze rozwiązanie niż samodzielne korzystanie z kart tarota w domu. Kiedy posiadamy własną talię, może się ona dla nas stać niebezpieczna - jest to bowiem magiczny przedmiot. Korzystanie z internetowej wróżby nie stanowi żadnego zagrożenia. Poznajemy wtedy znaczenia kart, które mówią o naszej sytuacji, ale narzędzie pozostaje wirtualne.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Karty tarota
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock