,

Rytuał na zakończenie toksycznej relacji. Zrób go przed walentynkami

09.02.2023 12:19

14 lutego 2023 to dla części z nas najmniej wyczekiwana data w roku. Wiele osób cierpi, bo nie ma przy sobie nikogo bliskiego. Najwięcej bólu sprawiają jednak te relacje, które są dla nas toksyczne - chociaż wiemy, że nie doprowadzą do zbudowania szczęśliwego związku, nie potrafimy się od nich uwolnić. Jak zerwać te więzi, by stworzyć w swoim życiu miejsce na prawdziwą miłość?

Rytuał na walentynki 2023
fot. Shutterstock

Magiczne rytuały na walentynki mają ogromną siłę. W ciągu jednego dnia możesz dzięki nim odmienić swoje życie. Są proste w wykonaniu, ale działają. Wypróbuj jeden z nich i sprawdź.

Zobacz także: Po czym poznać, czy byliście sobie pisani? Wykonaj ten prosty rytuał

Rytuał na zakończenie toksycznej relacji. Zrób go przed walentynkami

Walentynki to czas, w którym jesteśmy szczególnie podatni na wpływ toksycznych partnerów. Niezależnie od tego, czy jesteśmy z nimi związani, czy pojawiają się w naszym życiu raz na jakiś czas - to właśnie 14 lutego mają pretekst, by znów namieszać nam w głowie. Toksyczni ludzie chcą karmić się naszą energią, przez co niezwykle trudno zerwać łączącą z nimi więź. Zawsze będą szukać z nami kontaktu i obserwować nasze reakcje, bo w ten sposób mogą uzyskać zapewnienie, że są ważni w naszym życiu.

Każdy narcyz albo manipulant doskonale wie, jak namówić nas do powrotu - nawet jeśli wcześniej postawiliśmy mu wyraźną granicę. Silny wpływ, jaki na nas wywiera, stwarza bowiem energetyczną więź. Może się ona objawiać poprzez sny, a nawet przeczucia czy wizje.

Jak sprawić, by druga strona nie mogła tego wykorzystać? Oto magiczne rytuały oczyszczające, które warto wykonać przed walentynkami. Dzięki nim 14 lutego upłynie nam bez bólu i cierpienia.

Walentynki. Magiczne rytuały dla nieszczęśliwie zakochanych i na zakończenie toksycznej relacji

Czy zastanawiasz się czasem, dlaczego druga osoba zyskała władzę nad twoimi emocjami? Odpowiedź jest prosta - to właśnie ona wywołuje u ciebie najsilniejszy lęk przed odrzuceniem. Istnieje prosty magiczny rytuał, dzięki któremu możesz raz na zawsze uwolnić się od tego uczucia. Kiedy zobaczysz na własne oczy, że jest skuteczny, nigdy nie zapomnisz o jego stosowaniu.

Rytuał na miłosne odrzucenie

14 lutego wielu z nas będzie czekać na wiadomość od drugiej osoby. W dzisiejszych czasach o odrzuceniu przez drugą osobę najczęściej mówi nam cisza z jej strony. Niektórzy nawet nie chcą się z nami pożegnać, tylko od razu przestają dzwonić i wysyłać wiadomości. Walentynki wywołują w nas silną obawę przed tym, że właśnie tak się stanie, a ukochana osoba odezwie się do kogoś innego. Lękiem napawa nas też to, że partner lub obiekt naszych westchnień nie będzie chciał spędzić z nami romantycznego wieczoru.

Aby pozbyć się "klątwy" czyjegoś odrzucenia powinniśmy zachować się tak, jakbyśmy chcieli pokazać, że we własnej ocenie zasługujemy na rozmowę, spotkanie czy adorację. Im bardziej akceptujemy i lubimy siebie, tym mniejsze są szanse na to, że zostaniemy odrzuceni. Kiedy zastosujemy ten magiczny rytuał, często powtarzając przy tym słowa: "Wybieram siebie", zaczniemy mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Co więcej - osoba, która nas odrzuciła, po krótkim czasie pożałuje swojej decyzji.

14 lutego napisz do siebie walentynkę i zabierz siebie na randkę. Spraw sobie przyjemność, nie zastanawiając się nad tym, co ktoś może pomyśleć. Ten magiczny rytuał sprawi, że inni od razu zaczną dostrzegać twoją wyjątkowość i atrakcyjność - stwierdziła wróżka Rosalia w rozmowie z Radiem ZET.

Rytuał na zakończenie toksycznej relacji

Toksyczni partnerzy często zatracają granice i ranią nas o wiele głębiej, niż zamierzali. Jak zakończyć relację i uniknąć ataku z ich strony? Istnieje magiczny rytuał, zwany metodą szarego kamienia. Dzięki niej możemy stać się niewidzialni dla tej osoby.

Bycie szarym kamieniem polega na tym, że naszym celem jest uniknięcie interakcji ze światem zewnętrznym. Nie odpowiadamy na żadne zaczepki i nie interesuje nas, czy nasz były toksyczny partner nadal o nas myśli. Świadomi tego, że relacja z nim przynosiła nam cierpienie, które musimy teraz uleczyć, na pewien czas stajemy się zupełnie obojętni.

Pomaga w tym szara medytacja, podczas której trzymamy w ręku szary kamień, przykrywamy się szarym kocem i pozwalamy działać ochronnemu działaniu tej barwy. Pozwala to odzyskać stabilność i siłę bez wykonywania działań. Nasze troski rozpłyną się w szarości, a druga osoba nie będzie mogła nas dosięgnąć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się