Obserwuj w Google News

Wybierz jedną z 3 kart i sprawdź, czego nie wiesz o swoim życiu. Wróżba tarota na dziś

2 min. czytania
08.12.2023 14:03
Zareaguj Reakcja

Zastanawiasz się nad tym, co cię teraz czeka? Możesz to odkryć w ciągu kilku minut. Wystarczy, że podążysz za głosem swojej intuicji i wskażesz kartę, która najbardziej cię pociąga. Ona zdradzi twoją wróżbę na dziś.

Tarot online
fot. namastest.net

Karta dnia to podpowiedź, dzięki której możemy lepiej zrozumieć swoją sytuację. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że przeznaczenie jest tuż za rogiem. Wybierz obraz, który najbardziej zwraca twoją uwagę i poznaj swoją wróżbę tarota.

Wróżba tarota na dziś. Wybierz jedną z 3 kart i sprawdź, czego nie wiesz o swoim życiu

Która z tych 3 kart najbardziej pasuje do tego, jak się teraz czujesz? Wybierz swoją wróżbę i przeczytaj, jakie ma dla ciebie znaczenie.

namastest.net namastest.net
fot. namastest.net

1. Paź Mieczy. Może ci się wydawać, że ludzie wokół zupełnie nie zwracają na ciebie uwagi. Są zajęci własnym życiem i nie zastanawiają się nad tym, co się z tobą dzieje. Od dłuższego czasu nie dostałeś wiadomości, z której by wynikało, że ktoś cię obserwuje. Dzieje się tak z innego powodu, niż myślisz. Ktoś sili się na obojętność, ale w rzeczywistości śledzi każdy twój krok. Uważaj na to, co zamieszczasz w sieci. Ta osoba uważnie się temu przygląda...

Redakcja poleca

2. 3 Kielichów. Nieświadomie uczestniczysz w jakiejś rywalizacji - w towarzystwie, w rodzinie albo w pracy. Prawdopodobnie mierzysz się z kobietami. Z pozoru jesteście w dobrej relacji lub zachowujecie się wobec siebie życzliwie, ale wasz neutralny stosunek jest tylko pozorny. Od dłuższego czasu chcecie osiągnąć ten sam cel i nie możecie się nim podzielić, więc często rozmyślacie na temat tego, jak możecie się nawzajem wyeliminować...

3. 10 Denarów. Twoje sprawy układają się dokładnie tak, jak powinny. W nadchodzącym czasie zyskasz pieniądze i duże poczucie bezpieczeństwa. Otaczają cię prawdziwi przyjaciele - możesz obdarzyć ich zaufaniem. Jeśli twoim marzeniem jest posiadanie szczęśliwej rodziny, a także materialny dobrobyt w domu, bądź spokojny i cierpliwy. Spełnienie tych pragnień czeka cię niedługo. Musisz tylko w to uwierzyć.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap