Obserwuj w Google News

Śmierć w rodzinie królewskiej?! Ta kobieta przepowiedziała przyszłość ze... szparagów

2 min. czytania
11.08.2020 09:53
Zareaguj Reakcja

Ktoś w rodzinie królewskiej umrze jeszcze w tym roku?! Jemima Packington przewidziała najbliższą przyszłość.

Rodzina królewska: królowa Elżbieta i książę Karol z przodu, za nimi księżna Camilla, księżna Kate, książę William, książę Harry i księżna Meghan w ciąży
fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News

Choć dla nas to nazwisko może brzmieć obco, Brytyjczycy doskonale ją znają i... się jej boją! Jemima Packington jest uważana za jedną z najbardziej sprawdzonych wróżek w Wielkiej Brytanii. To ona przewidziała Brexit, a teraz widzi coś znacznie gorszego! Jej zdaniem jeszcze w tym roku na Wyspach wydarzy się coś strasznego, co uderzy w cały naród. Okazuje się bowiem, że Packington przewidziała... śmierć w rodzinie królewskiej! Co dokładnie zobaczyła?

Zobacz także: Ten jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Teraz przepowiada coś jeszcze gorszego!

Śmierć w rodzinie królewskiej?! Ta kobieta przewidziała przyszłość

Jemima Packington jest znana w całej Wielkiej Brytanii. Przede wszystkim ze względu na swój oryginalny sposób wróżenia.

Brytyjczycy nazywają ją Asparomancer. Słowo to pochodzi oczywiście od szparagów. Dlaczego? Otóż Jemima wróży właśnie ze... szparagów.

Teraz zielone afrodyzjaki wskazały jej coś przerażającego! Jej zdaniem jeszcze w tym roku dojdzie do śmierci w brytyjskiej rodzinie królewskiej! I choć nie zobaczyła dokładnie, kto z Windsorów może odejść, dokładnie widzi żałobę w Pałacu Buckingham.

To nie wszystko! Okazuje się, że ujrzała także reelekcję Donalda Trumpa, co może się sprawdzić, bowiem już niedługo w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie. 

Myślicie, że to absurd? Okazuje się, że Jemima ma wyjątkową skuteczność w swoich przepowiedniach! Udało jej się już przewidzieć m.in.: Brexit, odejście od władzy Theresy May, a także wygraną angielskiej drużyny narodowej w Mistrzostwach Świata w krykiecie.

Może zatem warto zaufać temu, co mówią szparagi i być czujnym? Przynajmniej w przypadku Windsorów. 

Zobacz także: Ten prorok przewidział wojnę, koronawirusa, a teraz coś znacznie gorszego! "Palący się ludzie będą spadali z nieba"

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.