Obserwuj w Google News

Słynna jasnowidzka zdradziła przepis na szczęście. Zaskakujące słowa

2 min. czytania
27.03.2023 09:29
Zareaguj Reakcja

Przepowiednie na wiosnę 2023 roku mogą wskazać nam kierunek, ale nie możemy zapominać, jak wiele zależy od nas samych. Najsłynniejsza jasnowidzka w Polsce podzieliła się właśnie niezwykle ważną radą.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. EastNews

Aida Kosojan-Przybysz to autorka wielu sprawdzających się przepowiedni, a także specjalistka od rozwoju duchowego. Prowadzi kurs "Potęga obfitości", na którym objaśnia sens prawa przyciągania i uczy, jak możemy je zastosować w swoim codziennym życiu. Wizjonerka jest zwolenniczką nowoczesnego podejścia do duchowości. Jej zdaniem nie powinniśmy polegać jedynie na horoskopach, wróżbach czy przepowiedniach jasnowidzów. Każdy z nas jest odpowiedzialny za własne szczęście.

Aida od kilku lat dzieli się cennymi wskazówkami na instagramowym profilu. Prowadzi też kursy i warsztaty, z których korzystają setki kobiet w Polsce. Jasnowidzka w prostych słowach objaśnia, jak połączyć się ze swoją intuicją oraz wykorzystać swój wewnętrzny głos w drodze do życiowego celu. Podpowiada, czego powinniśmy unikać, a co jest dla nas najbardziej pomocne.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Słynna jasnowidzka zdradziła przepis na szczęście. Zaskakujące słowa

Rada Aidy na wiosnę 2023 roku może zaskoczyć wielu z nas. Wizjonerka zwróciła uwagę na to, jak duże znaczenie w naszych relacjach z ludźmi ma efekt lustra. Według duchowych wierzeń inni "odbijają" to, z czym do nich przychodzimy. Powraca do nas nasza własna energia. W świetle tego przekonania często dostajemy właśnie to, czego najbardziej się skrycie obawiamy. Jest na to jednak pewien sposób. Jak zdradza jasnowidzka:

Wchodząc w nowy tydzień nie zapomnij zabrać ze sobą uśmiechu i dziel się radością jak robią to dzieci. Uśmiech budzi uśmiech. Ludzie jak lustra, czują nasz stan i chłoną nasz pozytyw.
Redakcja poleca

Wizja Aidy na wiosnę 2023 roku

W przekonaniu Aidy radosne podejście do życia jest czymś, co zapewni nam nie tylko cudzą sympatię, lecz także odpowiednie traktowanie. Inni przestaną odczuwać przy nas napięcie, a zamiast tego zaczną podzielać nasz dobry nastrój.

Dodatkowo, jak zwraca uwagę jasnowidzka, będzie on chronił nas samych. Im poważniej traktujemy swoje codzienne problemy, tym trudniej nam znieść pojawiające się przeszkody. Wystarczy jednak nauczyć się z nich żartować. Ludzie, którzy mają dystans do samych siebie, nie tak łatwo poddają się stresowi.

Twoje poczucie humoru to twoja Kamizelka Stresoodporna. Rozchmurz się i wpuść do serca pogodę dobrego humoru - radzi Aida.

Warto przetestować tę radę podczas tegorocznej wiosny. Z pewnością nie przyniesie nam to szkody. Poczujemy się lżej, a dzięki temu uda nam się rozwiązać niejeden problem.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!