,

Przerażająca przepowiednia na nadchodzący tydzień. "Zostaną otwarte stare rany"

27.02.2023 09:59

Horoskop tygodniowy od 27 lutego do 5 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku mówi o trudnych i bolesnych wyzwaniach. Nasze relacje z innymi muszą teraz przejść wiele prób. Wywoła to wiele silnych emocji, a także może doprowadzić do kłótni. Jak uniknąć rozczarowań i frustracji? Oto rady astrologów.

Horoskop tygodniowy - Baran Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
fot. Shutterstock

To właśnie teraz możemy podjąć decyzję o rozstaniu, rozwodzie czy zerwaniu danej znajomości raz na zawsze. Horoskop na ten tydzień ostrzega, że nawet jedno nieporozumienie może zniszczyć wieloletnią więź. Niektórzy z dnia na dzień mogą dojść do wniosku, że chcą rzucić pracę i nigdy nie dawała im ona satysfakcji. Inni stracą zaufanie do przyjaciół. Panujący na niebie układ planet utrudnia nam przyjęcie obiektywnej postawy. Słońce w Rybach skłania do snucia wyidealizowanych fantazji, a Wenus w Baranie prowadzi do nagłych i nieprzemyślanych zachowań.

Przepowiednia z gwiazd na nadchodzący tydzień nie pozostawia wątpliwości, że czekają nas trudne dni. Nie unikniemy konfrontacji z innymi, a sami niejeden raz poddamy się przykrym zmartwieniom. Niektórzy będą cierpieć ponad miarę, bo w ich relacjach pojawią się wspomnienia wcześniejszych rozczarowań. Możemy sobie teraz uświadomić, że druga osoba nigdy nie spełniała naszych oczekiwań. Z tego powodu niektóre związki zostaną zerwane.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Horoskop tygodniowy od 27 lutego do 5 marca dla wszystkich znaków zodiaku

Sezon zodiakalnych Ryb wprawia w rozmarzenie wszystkie znaki zodiaku. Wyobrażamy sobie idealne związki i koncentrujemy się na wyznawanych przez siebie wartościach. Najczęściej jednak popadamy w przesadę - fantazjujemy o czymś, co nie miałoby szansy się spełnić w obecnych warunkach. W ten sposób sami wywołujemy u siebie bolesny zawód. Kiedy nasze wymagania wobec drugiej osoby nie zostają spełnione, reagujemy emocjonalnie.

Wenus przebywająca w znaku wojowniczego Barana skłania natomiast do konfrontacji. Łatwo wpaść we frustrację, skrytykować kogoś za jego zachowanie lub zacząć go obwiniać za to, że... nie jest taki, jakiego chcieliśmy go sobie wyobrażać.

Wzrosną wrażliwość i podatność na zranienie, poczucie niepewności, zwątpienie, obawy i skłonność do czucia się niesprawiedliwie potraktowanym. W efekcie byle błahostki wywołają silne reakcje i nabiorą rangi poważnego problemu. Niewykluczone, że u wielu osób ponownie zostaną otwarte stare rany - podaje astroserwis.com.

Przepowiednia z gwiazd na nadchodzący tydzień

Nasze uczucia będą się teraz zmieniać w zawrotnym tempie. W jednej chwili możemy być pełni entuzjazmu, a w drugiej - rozgniewani. Wielu z nas poczuje, że ma problemy z pewnością siebie. Możemy wchodzić w rolę ofiary, po czym zadzierać nosa. Jak uniknąć poważnych problemów w relacjach? Oto wskazówki astrologiczne.

1. Postaw granicę między rzeczywistością a fantazją

Nie ma nic złego w wyobrażaniu sobie tego, jak powinien wyglądać idealny związek. W rzeczywistości jednak mało kto potrafi postępować wzorcowo. Czasem brakuje nam na to energii albo dopadają nas różne wątpliwości. Jesteśmy tylko ludźmi. Naucz się wybaczać innym błędy. Nie oczekuj też, że będą zawsze robić to, czego od nich wymagasz. Podejdź do swoich relacji z większym dystansem.

2. Nie obrażaj się o byle co

Jeśli druga osoba nie robi tego, czego od niej oczekujesz, wcale nie musi to oznaczać, że myśli o tobie źle. Przestań brać wszystko osobiście. Daj ludziom czas i pozwól, by sami przemyśleli to, jak chcą się zachować. Oni także mogą teraz doświadczać wielu sprzecznych emocji.

3. Daj sobie czas na reakcję

Największe kłopoty w relacjach z innymi mogą nam teraz sprawić nagłe i nieprzemyślane zachowania. Zanim zaczniesz zgłaszać wobec kogoś pretensje, zastanów się, czy rzeczywiście właśnie to powinieneś zrobić. Kiedy minie kilka dni, o wiele lepiej zrozumiesz, jak należy traktować jego komunikaty. Wtedy będziesz w stanie przeprowadzić konstruktywną rozmowę.

Jeśli mamy wątpliwości w sprawie tego, czy uda nam się porozumieć z obiektem naszych westchnień, możemy najpierw skorzystać z darmowej wróżby tarota online lub ciastka z wróżbą. Wiele podpowie nam też horoskop partnerski.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się