Obserwuj w Google News

Przeludnienie, głód i przemoc. Przerażająca przepowiednia jasnowidzki z Wisły

2 min. czytania
19.02.2023 21:00
Zareaguj Reakcja

Przepowiednie Agnieszki Pilchowej okazały się tak prawdziwe, że stała się jedną z najsłynniejszych postaci 20-lecia międzywojennego. Część jej wizji jeszcze się nie spełniła. Czy mamy się czego obawiać?

Agnieszka Pilchowa - jasnowidzka z Wisły
fot. YouTube/Stay_open_minded/screen

Agnieszka Pilchowa, posługująca się pseudonimem Agni P., była nazywana jasnowidzącą z Wisły. Niektórzy uważali, że przybyła z zaświatów - o wiele łatwiej komunikowała się z duchami niż z ludźmi. Wiele jej proroctw przeraża do dziś. Czy spełnią się w 2023 roku?

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Agnieszka Pilchowa - jasnowidzka, która przewidziała II wojnę światową

Pilchowa od dzieciństwa posiadała niezwykły dar. Zapadała w dziwne stany, które pozwalały jej zobaczyć, co wydarzy się w przyszłości. Jak podaje kobieta.interia.pl, często była przez to wyśmiewana i odrzucana przez bliskich. Dopóki nie spotkała miłości swojego życia, Jana Pilcha, nie czuła się akceptowana przez ludzi. Jej mąż, który był redaktorem naczelnym miesięcznika "Hejnał", dał jej jednak możliwość pisania artykułów bez podawania nazwiska. Dzięki niemu otworzyła się na kontakty z innymi i zaczęła dzielić się swoim darem uzdrawiania. Pomagała ludziom z całego kraju, a jednym z jej pacjentów był między innymi Józef Piłsudski.

Kobieta doświadczała wizji, które były dla niej trudne do zniesienia. Wiele osób uważa, że jako pierwsza przewidziała nadejście II wojny światowej:

Widzę swastykę toczącą się na wschód, która chce zmiażdżyć w mściwej satysfakcji niewolnicze państwo pentagramu. Dwaj zbrodniarze ludzkości chwycą się za bary hordami swych niewolników i masą swej broni i ziemia zadrży pod ich stopami - głosiła jej przepowiednia.

Inna przepowiednia Agnieszki Pilchowej brzmi jak zapowiedź wybuchu bomby atomowej. Jasnowidzka widziała przerażające obrazy, których nie potrafiła pojąć:

Nie rozumiem, co to jest? Coś okropnego... Jakiś straszliwy grzyb, zrodzony z chmur oślepiających rośnie pod niebo. Gdzie to jest? Co to jest? - pisała.
Redakcja poleca

Przeludnienie, głód i przemoc. Przerażająca przepowiednia jasnowidzki z Wisły

Niektóre proroctwa Pilchowej wybiegały daleko w przyszłość. Przepowiedziała postęp technologiczny, zmiany klimatu i wiele wydarzeń politycznych. Zobaczyła też, co czeka ludzkość w XXI wieku. Według jasnowidzki na Ziemi zabraknie miejsca - przeludnienie wywoła przemoc i głód, a wiele krajów na świecie nie poradzi sobie z napływem imigrantów.

Najbardziej mnożące się ludy kolorowe zaleją resztę świata. Ludy te będą przemieszane i będą się rozmnażały jeszcze bardziej. Problemy, wobec których stanął gatunek ludzki, nie zostaną rozwiązane - wieszczyła.

Jednym z tych nierozwiązanych problemów może się niedługo okazać niedobór wody pitnej. Według ONZ już w 2025 roku na Ziemi mogą wystąpić pierwsze konflikty związane z brakiem wody w niektórych rejonach świata. Nieudane uprawy mogą z kolei przyczynić się do wystąpienia głodu na powierzchni całego globu.

Obawiacie się, że wizja Pilchowej może się spełnić?

Zobacz także: Przepowiednia licheńska dla Polski. Mikołaj Sikatka miał objawienie Matki Boskiej

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!