Obserwuj w Google News

Przepowiednia wróżki Ines na nadchodzący tydzień. "Szykują się zwolnienia i cięcia pensji"

2 min. czytania
20.01.2023 11:08
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy z kart tarota na 23-29 stycznia 2023 roku zawiera w sobie ostrzeżenie dla wszystkich znaków zodiaku. Tarocistka Ines przekazała swoją wróżbę w rozmowie z Radiem ZET. Zwróciła uwagę na istotny problem.

Horoskop tygodniowy z kart tarota na 23-29 stycznia 2023 roku
fot. Shutterstock

Jak wskazuje przepowiednia z kart tarota, przyszły tydzień może okazać się dla nas trudnym okresem. Praca i problemy finansowe zaczną nam spędzać sen z powiek. Chociaż jednak inflacja wywołuje u nas poważne obawy, musimy utrzymać emocje na wodzy. W przeciwnym wypadku będziemy musieli się zmierzyć z przykrymi konsekwencjami.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida ostrzega Polaków przed tym zjawiskiem. Uważaj na nie w styczniu 2023 roku

Horoskop tygodniowy z kart tarota na 23-29 stycznia 2023 roku

Oszczędności się kończą, a ceny w sklepach przywracają niejedną osobę o zawrót głowy. Drożyzna i kryzys dostarczają nam ogromnego stresu. Coraz więcej Polaków obawia się o spłatę kredytu - a są też i tacy, którzy muszą zaciągnąć pożyczkę, by przetrwać. Co przyniesie nam przyszłość? Wróżka Ines nie ma dla nas najlepszych wieści. 

W rozkładzie tarota na nadchodzący tydzień ukazały się karty 3 Denarów, 5 Buław i 5 Denarów. Pierwsza z nich mówi o udanej współpracy całego zespołu, jednak druga wskazuje na rywalizację i konflikty. 5 Denarów mówi nam z kolei o tym, że w tej walce nikt nie będzie wygrany - wszyscy mogą sporo stracić.

Widzę tu obawy o przyszłość, np. o utratę stanowiska. Możemy zacząć postrzegać kolegów z pracy jako konkurencję. Ktoś przestanie zachowywać się uczciwie - ostrzega wróżka.
Redakcja poleca

Przepowiednia wróżki Ines na nadchodzący tydzień. "Szykują się zwolnienia i cięcia pensji"

Układ tarota na 23-29 stycznia 2023 roku wskazuje, że każdy, kto spróbuje teraz zaszkodzić współpracownikom, zamiast dążyć razem z nimi do wspólnego celu, będzie musiał za to odpowiedzieć. Ktokolwiek pójdzie teraz ze skargą do szefa, sam stanie się obiektem jego uważnych obserwacji. Docenieni zostaną tylko ci, którzy będą działać dla dobra całej firmy.

Szykują się zwolnienia i cięcia pensji. Będą też osoby, które poczują się zmuszone do złożenia wypowiedzenia. W pierwszej kolejności dopadnie to tych, którzy sami próbowali podłożyć komuś świnię - twierdzi tarocistka.

W nadchodzącym tygodniu lepiej pracować na sukces całego zespołu, zamiast walczyć o uznanie przełożonego. Z łatwością zauważy, że zamiast koncentrować się na wykonywaniu swoich obowiązków, wypatrujemy cudzych błędów.

5 Denarów przypomina, że życie bywa zmienne. Nigdy nie wiadomo, kiedy możemy potrzebować czyjejś pomocy. Karta daje nam wskazówkę, by nie traktować nikogo z wyższością. Później gorzko tego pożałujemy.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!