Obserwuj w Google News

Przepowiednia jasnowidzki Aidy na 2023 rok. "Jedną rzecz mogę zdradzić"

2 min. czytania
23.11.2022 11:21
Zareaguj Reakcja

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się swoją pierwszą wskazówką na nadchodzący rok. Możemy z niej wywnioskować, co nas czeka w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. EastNews

Aida Kosojan-Przybysz to najsłynniejsza jasnowidzka w Polsce. Zyskała popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom na temat kolejnych lat - Roku Maski, Roku Miecza i Roku Korytarza. Wizjonerka nie przekazała jeszcze całej przepowiedni na 2023 rok i nie nadała mu konkretnej nazwy, ale podzieliła się już swoją pierwszą wizją. Zobaczcie, czego ona dotyczyła.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Przepowiednia jasnowidzki Aidy na 2023 rok

Jasnowidzka Aida pod koniec każdego roku ogłasza, co jej zdaniem czeka nas w ciągu nadchodzących miesięcy. Przed nadejściem 2020 roku twierdziła, że będzie on Rokiem Maski, chociaż nikt jeszcze nie podejrzewał, że może nadejść pandemia. 2021 rok ogłosiła natomiast Rokiem Miecza - spodziewała się bowiem walki o nowe wartości, co potwierdziło się także na polu społecznym i politycznym. O 2022 roku Aida powiedziała, że będzie Rokiem Korytarza. Wiele osób potwierdza, że w ich prywatnym doświadczeniu ostatnie miesiące były okresem przejściowym pomiędzy jednym etapem a drugim. Inni natomiast uważają, że przepowiednia dotyczyła korytarzy humanitarnych dla ludności cywilnej Ukrainy podczas wojny.

Nic dziwnego, że wielu Polaków czeka z zapartym tchem, aż jasnowidzka ogłosi swoją wizję i główne hasło na nadchodzący rok. Choć jeszcze się to nie wydarzyło, pojawiły się już pierwsze zapowiedzi z jej strony. Zdradziła je w rozmowie z Odetą Moro w programie "Onet Rano".

Redakcja poleca

Aida Kosojan-Przybysz zdradza, co czeka nas w 2023 roku

Co czeka nas w 2023 roku? Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Przepowiednia Aidy brzmi teraz dosyć tajemniczo, ale za jakiś czas z pewnością się wyjaśni. Według jasnowidzki duże znaczenie będzie miała kwestia numerologii - a konkretniej tego, jaka cyfra znajduje się na końcu roku.

Bardzo interesujący rok przed nami. Jedną rzecz mogę zdradzić. Trójka na końcu roku we mnie budzi poczucie, że będziemy musieli zadbać o wewnętrzny trójkąt mocy - dusza, rozum i ciało. Musimy zadbać o harmonię - zapowiedziała.

Aida nie wspomniała ani słowem o możliwym nadejściu III wojny światowej, choć większość wizjonerów mówi o tym ostatnio niemal cały czas. Jasnowidzka zamiast tego uważa, że naszym zadaniem będzie wypracowanie zgody pomiędzy różnymi sferami życia. To zadanie może się okazać bardzo trudne. Nie będziemy wiedzieli, jak zatroszczyć się o duszę, rozum i ciało, bo inflacja utrudni nam codzienne funkcjonowanie.

Do tej pory ludzie bawili się pieniędzmi, teraz pieniądze bawią się ludźmi. Giełda może nas zaskoczyć, ceny również - stwierdziła Aida.

Obawiacie się tego? A może czujecie, że jesteście przygotowani?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!