Obserwuj w Google News

Przepowiednia jasnowidza na 2023 rok. Czy Kościół w Polsce upadnie?

2 min. czytania
12.01.2023 19:00
Zareaguj Reakcja

Polski jasnowidz Adam A. przekazał informacje na temat przyszłości Polski i świata. W 2023 roku czekają nas zaskakujące zmiany - najważniejsze z nich dotyczą Kościoła katolickiego.

Kościół
fot. Shutterstock

Przepowiednie na 2023 rok odnoszą się najczęściej do kwestii polityczno-gospodarczych. Większość z nich odpowiada na pytanie, czy czeka nas III wojna światowa. Wizjonerzy zwracają również uwagę na ryzyko wystąpienia katastrof naturalnych związanych ze zmianami klimatu. Jasnowidz Adam A. w rozmowie z astroweb.pl poruszył kolejny temat - jego zdaniem w nadchodzącym roku społeczeństwo może odwrócić się od religii. Czyżby Kościół miał stracić swoje wpływy?

Zobacz także: Przepowiednia jasnowidzki Aidy na 2023 rok. "Jedną rzecz mogę zdradzić"

Przepowiednia jasnowidza na 2023 rok. Czy Kościół w Polsce upadnie?

Pierwsza wizja, jaką przekazał profeta, ma się spełnić już na początku 2023 roku. To obalenie rządu w jednym z państw muzułmańskich, które może doprowadzić do wielu innych ruchów wyzwoleńczych. Będą one trwały przez wiele miesięcy.

Największe zmiany czekają jednak Kościół katolicki. Według Adama A. znajdzie się on teraz w największym kryzysie od momentu swojego powstania. Pierwszego powodu dostarczy Watykan - ktoś zdradzi bowiem tajemnicę, którą do tej pory skrzętnie ukrywano. Jasnowidz twierdzi, że jeden z papieżów zostanie skompromitowany (nie musi to być Franciszek). Wierni stracą zaufanie do kapłanów i przestaną słuchać tego, co mają im do powiedzenia. W Polsce może to doprowadzić do wielu zmian w polityce.

Według przepowiedni Nostradamusa w 2023 roku ma się pojawić nowy papież. Franciszek prawdopodobnie ustąpi.

W ostatecznym prześladowaniu Świętego Kościoła Rzymskiego będzie Piotr Rzymianin, który będzie karmił swoją trzodę pośród wielu ucisków, po czym miasto o siedmiu wzgórzach zostanie zniszczone, a straszliwy Sędzia będzie sądził ludzi - wieszczył jasnowidz.
Redakcja poleca

Przepowiednia Adama A. na 2023 rok

Warto przypomnieć, że wielu wizjonerów zapowiadających nadejście III wojny światowej spodziewało się zaostrzenia międzynarodowego konfliktu z powodu różnic na tle religijnym. Według masońskiej przepowiedni ma to doprowadzić do powszechnego odrzucenia wiary w istnienie Boga.

Jasnowidz Adam A. nie spodziewa się wojny, a jedynie rywalizacji o wpływy. Ogromną rolę odegra w niej społeczeństwo, które zbuntuje się przeciwko narzucaniu mu reguł.

Ludzie mają dość dyktatorskich rządów (zarówno świeckich, jak i religijnych) - czytamy na astroweb.pl.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!