,

Jasnowidz Gabriel o 2023 roku: "Możemy spodziewać się najgorszego"

23.12.2022 09:37

Czy Nostradamus miał rację, przepowiadając katastrofy naturalne na nadchodzący rok? Jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem Zet zdradził, czego powinniśmy się spodziewać.

Powódź w 2023 roku
fot. Shutterstock

Przepowiednie na 2023 rok dotyczą głównie wojny i inflacji. Wielu jasnowidzów podzieliło się jednak przerażającą wizją kataklizmów, które przyniosą niespodziewane skutki. W dobie zmian klimatycznych musimy mieć świadomość, że nagłe zmiany pogody mogą doprowadzić do wystąpienia ekstremalnych zjawisk. Ich konsekwencje wydają się zatrważające. Jasnowidz Gabriel przekazał wizję, która działa na wyobraźnię.

Zobacz także: Wykonaj rytuał Osoji na koniec roku. Dzięki niemu pozbędziesz się pecha

Jasnowidz Gabriel o 2023 roku: "Możemy spodziewać się najgorszego"

Już Nostradamus twierdził, że 2023 rok okaże się przełomowy dla ludzkości. Zdaniem profety narastająca wrogość i niechęć do współpracy pomiędzy narodami doprowadzi do pojawienia się katastrofy naturalnej, jakiej świat nie widział. Źródła podają, że doprowadzi do niej kometa. Według części interpretatorów przepowiedni był to obiekt PanSTARRS, który minął Ziemię latem 2022 roku. Może to być zapowiedź zagłady Europy.

Jak wskazuje treść przepowiedni, w nadchodzącym roku największym zagrożeniem okażą się powodzie. Jedna z nich ma doszczętnie zniszczyć duże miasto, bowiem ostrzeżenia na jej temat zostaną zignorowane. Coraz częściej mówi się też o możliwości występowania lokalnych podtopień, które będą utrudniały życie mieszkańców w wielu miejscach na świecie.

Zdaniem jasnowidza Gabriela nadejście wiosny w 2023 roku wcale nas nie ucieszy. Okaże się ona trudnym okresem.

Możemy spodziewać się najgorszego. Wystąpią ulewne deszcze, które zaleją miasta. Właśnie wtedy uświadomimy sobie, że zmian klimatu nie da się już powstrzymać. Społeczeństwo będzie przerażone, jednak politycy zbagatelizują tę kwestię - powiedział jasnowidz w rozmowie z Radiem Zet.

Przepowiednia jasnowidza Gabriela na 2023 rok. "Będziemy zszokowani"

Wizjoner podzielił się swoją wizją na 2023 rok. Jego zdaniem nie dojdzie do wybuchu wojny, a problem inflacji za kilka miesięcy może zostać uregulowany. Wielu Polaków zacznie się jednak obawiać o przyszłość - ekstremalne zjawiska pogodowe wprawią nas w przerażenie.

Będziemy zszokowani. Nagle zaczniemy się obawiać, że możemy wszystko stracić. Właściciele domów powinni pomyśleć o ubezpieczeniu, bo w marcu przestaną spać spokojnie - zdradził jasnowidz.

Obawiacie się zmian klimatycznych?

Zobacz także:  Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się