Obserwuj w Google News

Przepowiednia jasnowidza Gabriela na 16-22 stycznia 2023 roku. "Kłamstwa wyjdą na jaw"

2 min. czytania
16.01.2023 09:43
Zareaguj Reakcja

Co wydarzy się w tym tygodniu? Jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem ZET zdradził, co przyniesie przyszłość. Jego wizja może wzbudzać przerażenie.

Zdrada w związku
fot. Shutterstock

Przepowiednia jasnowidza Gabriela wskazuje, że 18 stycznia 2023 roku może się okazać sądnym dniem. Nadejdą wydarzenia, które raz na zawsze zmienią nasz stosunek do bliskich osób. Czekają nas rozstania i awantury.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Przepowiednia jasnowidza Gabriela na 16-22 stycznia 2023 roku

Jak twierdzi wizjoner, nadchodzący czas może się okazać przełomowy dla wielu relacji. Przekonamy się, że nie poznaliśmy jeszcze całej prawdy na temat ludzi, którzy są dla nas ważni. Jeśli nasz obraz drugiej osoby był wyidealizowany, dowiemy się o jej poważnych wadach. Zupełnie nagle możemy też zdać sobie sprawę z tego, że nas oszukiwała bądź wykorzystywała.

Kłamstwa wyjdą na jaw. Nie uda się już dłużej utrzymać ich w tajemnicy - stwierdził jasnowidz.

W ostatnim dniu retrogradacji Merkurego możemy zrozumieć, jakie są prawdziwe intencje osób, z którymi tworzymy relacje. Dla wielu z nas okaże się to przykrym zaskoczeniem. Zagrożone są przede wszystkim związki miłosne. Według przepowiedni jasnowidza Gabriela ten tydzień będzie czasem, w którym poznamy prawdę na temat prawdziwych uczuć partnera.

Redakcja poleca

Jasnowidz Gabriel przekazał wizję na nadchodzący tydzień. "Kłamstwa wyjdą na jaw"

Przepowiednia Gabriela nie pozostawia złudzeń. Jeśli jesteśmy zdradzani, niedługo przekonamy się o tym w bolesny sposób. Ukochana osoba będzie zachowywała się tak samo jak zwykle, ale do nas dotrze przykra informacja. Przez to okaże się niemal szokująca.

Niektórzy dowiedzą się o zdradzie przez przypadek. Szczególnie ci, którzy wcale się tego nie spodziewają - dodał wizjoner.

Nadchodzące dni będą poważnym testem dla naszych relacji miłosnych. Związki, którym nic nie zagraża, będą po nim szczęśliwsze. Nietrwałe więzi zostaną jednak zerwane.

Po czym możemy poznać, że partner jest nam wierny i całkowicie oddany? W sobotę, podczas nowiu Księżyca, powinien zacząć snuć plany na temat wspólnej przyszłości. Według jasnowidza będziemy tego dnia szczególnie skłonni, by wyobrażać sobie resztę życia z ukochaną osobą.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!