Obserwuj w Google News

Przepowiednia Jackowskiego na 2024 rok. Szymon Hołownia pogrąży rząd w kryzysie?

3 min. czytania
11.12.2023 10:17
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz z Człuchowa nie ma dobrych wieści dla marszałka Sejmu. Jego kariera w polityce może się szybko skończyć. Krzysztof Jackowski miał wizję, która dotyczyła przykrych zdarzeń w życiu Szymona Hołowni. Niektórzy mogliby powiedzieć, że ta przepowiednia już zaczęła się spełniać...

Szymon Hołownia
fot. EastNews

Hołownia wywoła kryzys w polskim rządzie - stwierdził jasnowidz. Krzysztof Jackowski podał dokładną datę i wyjawił, co wydarzy się w polityce w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Jak będzie wyglądała Polska w 2024 roku?

Przepowiednia Jackowskiego na 2024 rok. Szymon Hołownia pogrąży rząd w kryzysie?

Szymon Hołownia ma teraz swoje 5 minut. Marszałek Sejmu RP zebrał już ponad pół miliona obserwujących na Instagramie. Na platformach zakupowych w Polsce można nawet kupić gadżety z jego podobizną w prezencie świątecznym dla bliskich. Nie ulega wątpliwości, że były dziennikarz i prowadzący "Mam talent!" jest wielką gwiazdą. Lider ugrupowania sprawił, że obrady Sejmu stały się hitem - cięte riposty Hołowni są nieustannie cytowane, a na ich podstawie tworzy się memy i viralowe nagrania. Niemal każdy widział w sieci jakąś przeróbkę wypowiedzi: "Bardzo cenię państwa komentarze i uwagi, natomiast zwracam też uwagę z mojej perspektywy, że stają się odrobinę monotematyczne. Zachęcam do większej oryginalności, pracy intelektualnej. Obrazić też trzeba umieć". W połowie listopada opanowały TikToka.

Można by się jednak zastanawiać, jak długo potrwa popularność marszałka. W tej chwili wzbudza ogromną sympatię Polaków, jednak z czasem mogą zacząć go oceniać o wiele bardziej surowo. Szymon Hołownia to showman Sejmu X Kadencji, ale nie sprawdzono jeszcze jego politycznej sprawności. Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest pewien, że lider partii Polska 2050 wywoła ogromne zamieszanie.

- Nieważne, kto ten rząd sklei. W kwietniu będzie pierwszy głęboki kryzys. I to wcale nie będzie przez prezydenta Dudę, tylko przez marszałka Hołownię. To jest nowy kwiatek, który nigdy nie był w polityce. On jest świeży - przepowiadał jasnowidz z Człuchowa w rozmowie z "Super Expressem". Zdaniem Jackowskiego Hołownia w znaczny sposób odmieni to, jak myślą Polacy o polityce. Jak dotąd głosowano przeciwko PiS-owi, ale teraz przestaniemy dzielić ugrupowania "od lewa do prawa".

- Teraz ta popularność Hołowni wywoła zazdrość innych liderów. Wszyscy będą podkreślać swój indywidualizm. Ich porozumienie będzie kruche. Dlatego mogą nas czekać przedwczesne wybory - twierdzi Jackowski. Jeśli jego przepowiednia na 2024 rok się spełni, marszałek Sejmu rzeczywiście sporo namiesza. Jasnowidz z Człuchowa uważa bowiem, że Hołownia odbierze Donaldowi Tuskowi możliwość zrealizowania politycznych ambicji. - Jest przebojowy, on by bardzo chciał tę "wisienkę na torcie". Hołownia mu to zabierze.

Redakcja poleca

Szymon Hołownia - przepowiednia. Inni już próbują mu zaszkodzić?

Popularność Hołowni jest tak duża, że mówi się już nawet o zjawisku "hołownomanii". Zgodnie z przewidywaniami jasnowidza Jackowskiego, politycy innych partii zazdroszczą mu sławy. Przeciwnicy marszałka kąśliwie nazywają go prezenterem, showmanem, supergwiazdą i niecierpliwie czekają na to, aż zacznie popełniać błędy. Niedawno poseł PiS, Przemysław Drabek, zwrócił uwagę na to, że lider Polski 2050 nie ukończył studiów. Rzeczywiście nie złożył on pracy magisterskiej na uczelni SWPS w Warszawie, przez co nie uzyskał tytułu. Na oficjalnej stronie Sejmu nie uzupełniono stosownej rubryki. - Uśmiechy, rotacyjny Marszałek wstydzi się swojego braku wykształcenia tak bardzo, że w jego przypadku usunięto tę rubrykę z oficjalnej strony Sejmu? - napisał Przemysław Drabek. Dopiero po pewnym czasie dopisano, że polityk posiada wykształcenie "średnie ogólne".

Przepowiednia Jackowskiego na 2024 rok zapowiada, że w kwietniu Sejm pogrąży się w kryzysie. Nie wiadomo, jak długo potrwa kariera Szymona Hołowni. Słowa jasnowidza pozwalają jednak sądzić, że inni politycy będą odczuwać wobec marszałka narastającą wrogość. Czy będą w stanie mu zaszkodzić? To pokaże czas.

Źródło: Radio ZET/ "Super Express"

Nie przegap