Obserwuj w Google News

Numerologia partnerska - dopasowanie numerologiczne

2 min. czytania
12.09.2023 13:35
Zareaguj Reakcja

Dopasowanie numerologiczne pozwala nam sprawdzić, które pary tworzą najbardziej udane związki. Przekonaj się, czy ty i twój partner jesteście dobrze dobrani.

loader

Numerologiczny horoskop partnerski to doskonałe narzędzie, które pomaga nam się zorientować, czy mamy szansę zbudować z kimś szczęśliwy związek. Dopasowanie numerologiczne decyduje o tym, jakie wady i zalety będzie miała nasza relacja z drugą osobą. Kto jest dla ciebie stworzony, a kto zupełnie do ciebie nie pasuje? Przekonaj się, by pomóc sobie w znalezieniu prawdziwej miłości.

Zobacz także: Horoskop partnerski

Numerologia partnerska

Numerologia partnerska bada magiczne znaczenie liczb w celu odkrycia najbardziej harmonijnych połączeń pomiędzy ludźmi. Dzięki wiedzy wypracowanej już w czasach starożytnych jesteśmy w stanie opracować dopasowanie numerologiczne dla każdej pary.

Początek miłosnej relacji bywa często źródłem wielu niepokojów. Druga osoba wydaje się dla nas odpowiednia, jednak w rzeczywistości niemal wcale jej nie znamy - nic o niej nie wiemy, więc trudno nam przewidzieć, co wydarzy się w przyszłości.

Dopasowanie numerologiczne daje nam wgląd w to, czy mamy możliwość zbudowania udanego związku z tą osobą. Jedyne, czego potrzebujemy, to znajomość daty jej urodzenia. Numerologia partnerska opiera się na obliczeniach, które każdy z nas może wykonać samodzielnie.

Redakcja poleca

Dopasowanie numerologiczne - które liczby najbardziej do siebie pasują?

Aby poznać swoje dopasowanie numerologiczne, zakochani powinni zsumować swoje daty urodzenia, a następnie odnaleźć przypisane im połączenie i sprawdzić jego opis. Osoba urodzona 7 maja 1995 roku i jej partner, który przyszedł na świat 13 września 1989 roku, mają przypisane następujące liczby:

7 + 5 + 1 + 9 + 9 + 5 = 36 = 3+6 = 9

1 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 9 = 40 = 4+0 = 4

Według numerologii partnerskiej są oni Dziewiątką i Czwórką. Ich związek może zapowiadać się dobrze, jednak z biegiem czasu prawdopodobnie się zepsuje. Wyznają bowiem w życiu zupełnie inne wartości.

Dopasowanie numerologiczne umożliwia nam lepiej poznać swoją osobowość, a jednocześnie przekonać się, jakie sekrety skrywa przed nami bliska osoba. Dzięki numerologii partnerskiej wiele dowiadujemy się o jej charakterze i pragnieniach, a także o tym, jak wyobraża sobie szczęśliwy związek. Numerologiczny horoskop partnerski jest więc wspaniałym narzędziem umożliwiającym nam przeprowadzenie refleksji nad naszą miłosną relacją.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Znaki zodiaku i seks. Który znak jest najlepszym kochankiem?
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock