,

Niepokojąca przepowiednia Nostradamusa na wiosnę 2023 roku. "7 miesięcy, wielka wojna"

21.03.2023 08:30

Najsłynniejszy jasnowidz na świecie przedstawił w swoich pismach prawdę na temat losów ludzkości. Przepowiednie Nostradamusa spełniają się od wieków i nikt nie jest w stanie temu zapobiec. Czy w 2023 roku cywilizacja upadnie, jak wieszczył profeta? Jeśli tak, może się to rozpocząć już tej wiosny.

Przepowiednia Nostradamusa
fot. Shutterstock

Kryzys, wojna, głód, skandale w Watykanie i katastrofy naturalne. Co wydarzy się w 2023 roku? Jak twierdził Nostradamus, to czas wielkiej przemiany ludzkości. Spadnie na nas potężne brzemię, z którym możemy sobie nie poradzić.

Zobacz także: Spełniona przepowiednia na temat Jana Pawła II mrozi krew w żyłach. Kościół straci wiernych?

Niepokojąca przepowiednia Nostradamusa na wiosnę 2023 roku

Nostradamus to francuski wizjoner, który urodził się w 1503 roku. Mężczyzna był obdarzony tak silnym darem jasnowidzenia, że jego przepowiednie zostały spisane w potężnym dziele "Les Prophéties". Zebrało się ich aż 942. Pośród nich znalazły się wizje dotyczące kolejnych wieków - rewolucja francuska, dojście Hitlera do władzy czy lądowanie człowieka na Księżycu. Proroctwa Nostradamusa sięgają aż do naszych czasów.

Zapowiedzi tego, co ma się wydarzyć w 2023 roku, mogą głęboko przerażać. Szczególnie wypowiedź jasnowidza dotycząca wojny wzbudza kontrowersje. Nie jest bowiem wykluczone, że spełni się właśnie tej wiosny.

7 miesięcy, wielka wojna, ludzie zabici przez zło - brzmiała przepowiednia.

"7 miesięcy, wielka wojna". Przepowiednia Nostradamusa

Według profety bestialstwo i okrucieństwo mają w tych czasach sięgnąć zenitu. Zginą niewinni ludzie, a sposoby prowadzenia walk będą o wiele bardziej przerażające niż podczas I i II wojny światowej. Może dojść do użycia broni biologicznej, co wywoła katastrofalne skutki. Ludzie zaczną cierpieć głód, wielu zbankrutuje.

Globalne ocieplenie doprowadzi wówczas do tak poważnych zmian klimatu, że ekstremalne zjawiska pozbawią niejedną osobę dachu nad głową. Jeśli wybuchnie III wojna światowa, będzie niezwykle ciężka. Przyjdzie nam bowiem walczyć także z żywiołami - suszą, powodziami i wiatrem, który osiągnie rekordową prędkość.

Ci, którzy marzą o znalezieniu oparcia w wierze, mogą się wtedy gorzko rozczarować. Nostradamus twierdził, że papież ustąpi, a jego miejsce zajmie skandalista, który wywoła w Watykanie ogromny wstrząs. Kościół czeka kryzys, jakiego dotąd nie widziano. Wierni odwrócą się od tej instytucji i przestaną darzyć ją zaufaniem.

Święte świątynie czasu rzymskiego odrzucą fundamenty swego założenia - wieszczył profeta.

To nie jedyna przepowiednia na 2023 rok, z której wynika, że religia straci znaczenie we współczesnym świecie. Niektórzy jednak się tego bardzo obawiają. Ta sytuacja może bowiem sprawić, że fanatycy rozpoczną krwawe religijne krucjaty...

Nostradamus przewidywał pojawienie się człowieka, który sprowadzi na Ziemię pokój. Zanim jednak do tego dojdzie, może wybuchnąć chaos. Dotknie on każdego z nas - stracimy poczucie bezpieczeństwa na długo.

Zobacz także: Gruzińska jasnowidzka przepowiedziała koniec rządów Putina. "Świat odwróci się od Rosji"

loader

Logo radiozet Dzieje się