,

Nie rób tego, bo zniszczysz sobie życie. Słynna jasnowidzka ostrzega

13.02.2023 09:43

Przepowiednie Aidy na luty 2023 roku dają do myślenia. Jasnowidzka zwróciła się do Polaków, przestrzegając ich przed szkodliwymi zachowaniami. Lepiej na nie uważać, bo mogą wywrzeć silny wpływ na nasze życie.

Przepowiednia Aidy na luty 2023 roku
fot. Shutterstock

Aida Kosojan-Przybysz to gruzińska wizjonerka. Zyskała w Polsce popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom dotyczącym przyszłości. Posiada dar jasnowidzenia, który odziedziczyła po swoich przodkach. Od dzieciństwa wykorzystuje magiczne sposoby na to, by łączyć się ze światem zjawisk nadprzyrodzonych. Wypracowała niezawodne metody pracy z ciałem i umysłem, dzięki którym wykorzystuje przeczucia w swoim rozwoju duchowym.

Wizjonerka przekazuje zgromadzoną wiedzę na instagramowym profilu. Zgromadziła tam prawie 50 tysięcy fanów. Na co dzień dzieli się wizjami dotyczącymi najbliższej przyszłości i podpowiada, jak postępować, by uniknąć nieszczęścia. Od początku 2023 roku wyjaśnia Polakom, w jaki sposób sami ściągają na siebie pecha. Jak się okazuje, jest wiele zachowań, które są dla nas szkodliwe.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Przepowiednia Aidy na luty 2023 roku

Często jesteśmy nieświadomi tego, że utrudniamy sobie życie. Możemy tkwić w więzieniu własnych przekonań, przez co wpadamy w smutek i rezygnację. Wielu z nas dostosowuje się do cudzych oczekiwań, zupełnie zapominając o własnych potrzebach. Jasnowidzka poruszyła tę kwestię w swojej najnowszej wypowiedzi.

Nie mów TAK, kiedy serce mówi NIE. Żyj w zgodzie ze sobą. Każdego dnia słuchaj swojego serca. Nie zapominaj, że ono jest przy tobie od zawsze i na zawsze. Nigdy nie odwracaj się od siebie. Serce jest twoim nawigatorem, głosem twojej duszy - napisała Aida.

Czasem zgadzamy się na warunki, które narzucają nam inni, bo staramy się zyskać ich sympatię i akceptację. Nawet jeśli uda nam się to zrobić, nigdy nie możemy mieć pewności, jak długo będziemy lubiani przez drugą osobę. W każdej chwili istnieje ryzyko, że odejdzie. Sami ze sobą jesteśmy natomiast każdego dnia. Kiedy nie mamy dobrej relacji z własnymi emocjami, inni mogą nami manipulować. Uznawanie cudzych potrzeb za ważniejsze zawsze jest toksyczne. Lepiej zachować zdrowy egoizm.

Nie rób tego, bo zniszczysz sobie życie. Słynna jasnowidzka ostrzega

Dlaczego poddajemy się wpływom ze strony otoczenia i nie dążymy do spełniania własnych pragnień? Czasem jest to związane z tym, że brakuje nam wiary we własne możliwości. Według Aidy powinniśmy podejmować ryzyko. Chociaż może się zdarzyć, że na naszej drodze pojawią się przeszkody, osiągniemy swój cel - wystarczy odrobina determinacji.

Otwórz się na świat, a świat otworzy się na ciebie. Zamknięci w strefie oczekiwań na lepszy dzień, lepsze warunki jazdy tracimy cenny czas - napisała jasnowidzka.

Jak twierdzi wizjonerka, warto pozostać cierpliwym w dążeniu do celu. Nigdy nie wiadomo, co spotka nas jutro. Być może właśnie wtedy będziemy mogli spełnić swoje największe pragnienie.

Do szczęścia czasami dociera się z przesiadkami, idzie na piechotę. Są dni, które mijają i są dni, które są najpiękniejszymi przystankami w drodze zwanej życiem - radzi Aida.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się