,

Matka Boska objawiła się niewierzącemu mężczyźnie. Mówiła o zamachu na papieża

31.03.2023 09:09

Bruno Cornacchiola twierdził, że podczas jednego z objawień maryjnych otrzymał wiadomość dla Ojca Świętego. Wcześniej był ateistą, ale po wszystkim, co zobaczył w Tre Fontane, wstąpił na drogę wiary.

Przepowiednia Matki Boskiej
fot. Shutterstock

Mieszkaniec Włoch prześladował członków Kościoła katolickiego. Podejrzewano, że chciał samodzielnie zgładzić papieża Piusa XII. Jego życie potoczyło się jednak zupełnie inaczej. Nawrócił się, a miejsce jego objawień poświęcił po latach Jan Paweł II.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Matka Boska objawiła się niewierzącemu mężczyźnie. Mówiła o zamachu na papieża

Bruno Cornacchiola żył w XX wieku. Pochodził z bardzo ubogiej rodziny, a jego ojciec był alkoholikiem. Nie miał szczęśliwego dzieciństwa. W wieku 14 lat uciekł z domu i wiódł życie jako włóczęga. Gdy otrzymał powołanie do wojska, udało mu się wyjść z nędzy. Był jednak bardzo zgorzkniały i pełen wrogości wobec świata.

Mężczyzna nienawidził katolicyzmu, był zagorzałym przeciwnikiem Kościoła i obsesyjnie fantazjował o śmierci papieża. Niektóre źródła podają, że planował zamordować Piusa XII. W 1938 roku posiadał sztylet, na którym wygrawerował przerażające słowa:

Śmierć papieżowi.

Przez wiele lat pozostawał nieustępliwy i nikt nie potrafił na niego wpłynąć. Nawet żona, która chciała, by się nawrócił, nie była w stanie go do tego skłonić. Po serii objawień w Tre Fontane mężczyzna nie tylko stał się członkiem Kościoła, lecz także prowadził działania ewangeliczne i spotkał się osobiście z czterema papieżami: Piusem XII, Janem XXIII, Pawłem VI i Janem Pawłem II.

Jak twierdził Cornacchiola, jego życie zmieniło się pod wpływem objawienia. W grocie jaskini nieopodal opactwa Tre Fontane ukazała mu się Matka Boska. Powiedziała mu, że popełnia poważny błąd.

Objawienia w Tre Fontane. Maryja ukazała się niewierzącemu mężczyźnie

Bruno odpoczywał w parku z dziećmi, gdy nagle dostrzegł, że wszystkie przestały uganiać się za piłką. Klęczały na ziemi i nieustannie powtarzały jedno wyrażenie:

Piękna Pani. Piękna Pani - mówiły.

Dzieci zaprowadziły ojca w kierunku groty, gdzie doświadczył pierwszego spotkania z Matką Boską. Ta wyjawiła mu, że jego zadaniem jest zejście ze złej drogi i nawrócenie. Nakazała mężczyźnie porzucić swoje dotychczasowe plany, by głosić kult papieża i uratować się przed wiecznym potępieniem.

Ja jestem Panną Objawienia. Prześladujesz mnie. Teraz koniec! Wróć do Owczarni - miała powiedzieć Maryja.

Od tamtej pory w opactwie Tre Fontane miały dziać się prawdziwe cuda. Cornacchiola był o nich wcześniej informowany. Wiedział, kiedy nastąpią. Świadkowie twierdzili, że widzieli wirujące Słońce, które przy pomocy swoich promieni układa na niebie święte znaki.

Miejsce spotkań mężczyzny z Matką Boską zostało uświęcone przez Jana Pawła II w 1997 roku. Bruno przeszedł do historii jako wizjoner, który walczył o dobro Kościoła. Jego historia ma stanowić dowód na to, że każdy może się nawrócić.

loader

Logo radiozet Dzieje się